تضمین تاتنهام به سرمربی جدید در مورد هری کین

تاتنهام تحت هیچ شرایطی هری کین را تابستان امسال واگذار نخواهد کرد....

به گزارش "ورزش سه"، روز گذشته بود که باشگاه تاتنهام اعلام کرد با نونو اسپیریتو سانتو به عنوان سرمربی فصل بعد خود به توافق رسیده و این مربی پرتغالی از این پس هدایت سفیدهای لندنی را برعهده خواهد داشت. نونو پیش از این سابقه هدایت والنسیا و وولوز را دارد و از این پس چالشی متفاوت را تجربه خواهد کرد.

او دو سال پیش با وولوز نتایج بسیار خوبی کسب کرد ولی فصل گذشته نتوانست چندان موفق کار کند. تاتنهام در شرایطی نونو را به عنوان سرمربی جدید خود انتخاب کرد که در یک ماه گذشته با چند مربی مشهور دیگر مذاکراتی بی نتیجه داشت.

اکنون و پس از انتخاب نونو تمام تمرکز تاتنهام روی حفظ هری کین خواهد بود. مهاجم ملی پوش تاتنهام دیگر تمایلی برای ماندن ندارد و می خواهد برای کسب جام راهی تیمی دیگر شود. اخباری در مورد پیشنهاد ۱۰۰ میلیون یورویی سیتی به تاتنهام برای جذب کین نیز شنیده شده اما دنیل لِوی مالک باشگاه شدیدا مخالفت جدایی بهترین بازیکن تیمش است.

طبق ادعای دیلی میل، تاتنهام به نونو تضمین داده است که هری کین فصل بعد را نیز در باشگاه خواهد ماند و اینکه هیچ پیشنهاد پایین تر از ۱۵۰ میلیون یورو برای وی را قبول نخواهد کرد. مربی پرتغالی نیز با این وعده قطعی اطمینان دارد که کین را در اختیار خواهد داشت.

تگ ها


نونو اسپریتو سانتو هری کین تاتنهام