تضمین خوان لاپورتا به ستاره بدشانس بارسلونا

خوان لاپورتا روز گذشته با آنسو فاتی ستاره مصدوم و بدشانس بارسا دیدار کرد و به او روحیه داد....

به گزارش "ورزش سه"، ۱۷ آبان بود که آنسو فاتی ستاره ۱۸ ساله بارسلونا مصدوم شد.

فاتی یکی از بهترین بازیکنان بارسلونا در فصل جاری بود و در واقع بعد از روی کار آمدن رونالد کومان به یکی از مهره‌های اصلی بلوگرانا تبدیل شد؛ اما یک بدشانسی بزرگ باعث شده که این پدیده اسپانیایی چند ماه به دور از میادین باشد.

آنسو فاتی در جریان نیمه اول بازی بین دو تیم بارسلونا و رئال بتیس دچار مصدومیت شد و در بین دو نیمه جای خود را به لیونل مسی داد. پس از مسابقه باشگاه بارسلونا به شکل رسمی اعلام کرد که فاتی دچار پارگی از ناحیه مینیسک شده و باید تحت عمل جراحی قرار گیرد. دو روز بعد او جراحی شد و پزشکان دوری ۴ ماه را برایش پیش بینی کردند.

در حالی که به نظر می رسید فاتی بتواند خود را به بازی برگشت یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان برابر پی اس جی برساند، این اتفاق رخ نداد و او ژانویه گذشته برای دومین بار مینیسک زانویش را جراحی کرد.

در مصدومیت مینیسک زانو، پس از سه ماه بازیکن باید بدون مشکل به کار با توپ بپردازد ولی فاتی پس از نخستین تمرینات با توپ، زانویش متورم شد و ماه ژانویه زیر نظر دکتور کوگات در بارسلونا برای دومین بار حراحی شد تا مشکلات پیش آمده برطرف شود.

دو هفته پیش موندودپورتیوو گزارش داد که فاتی هنوز شرایط پا به توپ شدن را ندارد و به جای اواخر مارس( دو هفته دیگر) بازگشتش باز هم به تاخیر خواهد افتاد. فاتی امیدوار است بتواند هفته اول ماه آوریل بارسلونا را همراهی کند.

در همین ارتباط چند روز پیش رادیو کاتالونیا گزارش نگران کننده ای را در رابطه با فاتی منتشر کرده است. رادیو کاتالونیا مدعی شده روند ریکاوری این بازیکن خوب پیش نرفته و ممکن است او مجددا تحت عمل جراحی قرار گیرد و فصل برایش به اتمام برسد.
همچنین برخی منابع ادعای عجیبی را مطرح کرده  و می گویند مصدومیت پدیده جوان بارسا به گونه ای است که امکان دارد ادامه فوتبال او را  تحت تاثیر قرار دهد.

خوان لاپورتا رئیس جدید باشگاه بارسلونا روز گذشته بازدیدی از کمپ ورزشی باشگاه داشت و فرصت را غنیمت شمرد تا با آنسو فاتی خصوصی دیدار کند. لاپورتا که بسیار نگران وضعیت فاتی است، به او گفت که باشگاه از هر تصمیمی که او بگیرد حمایت خواهد کرد و اینکه تداوم حضور او در بارسا تضمین شده است.

فاتی نیز در این ملاقات ابراز امیدواری کرد که مجبور به جراحی نشود و بتواند با فیزیوتراپی به شرایط ایده آل برگردد. لازم به ذکر است که در صورت جراحی این بار دکتر کاگوت مسئول نخواهد بود و یک پزشک فرانسوی در شهر لیون به نام برنارد کوتت کار جراحی را انجام خواهد داد.

تگ ها


بازیکنان لاپورتا بارسلونا لالیگا فوتبال