تضمین نمی‌کنم در بایرن مونیخ ماندنی باشم

ستاره فرانسوی بایرن مونیخ نمی داند که بالاخره قراردادش تمدید خواهد شد یا اینکه باید راهی تیمی دیگر شود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، کینگزلی کومان یکی از بهترین بازیکنان بایرن مونیخ در فصول گذشته بوده است. ستاره فرانسوی در فینال لیگ قهرمانان اروپای فصل ۲۰-۲۰۱۹ گل قهرمانی باواریایی‌ها مقابل پاری سن ژرمن را به ثمر رساند تا نقش مهمی در موفقیت آنها ایفا کرده باشد. 

با این وجود در هفته‌های گذشته گزارش‌ها حکایت از آن داشته که کومان و بایرن مونیخ بر سر تمدید قرارداد با یکدیگر به توافق نرسیده اند و گفته شد که باشگاه آلمانی در صورت دریافت پیشنهاد مناسب برای این بازیکن او را به فروش خواهد رساند.


در واقع ستاره فرانسوی برای تمدید قرارداد درخواست دستمزد سالیانه ۱۸ میلیون یورویی داشته اما پیشنهاد بایرن مونیخ حقوق ۱۳ میلیون یورویی در سال است.

به فاصله کمتر از ۲۴ ساعت تا پایان نقل و انتقالات خبری از جدایی کومان نیست و او که تا ۲۰۲۳ قرارداد دارد، احتمالا فصل جاری ماندنی است و تا به اینجا نیز سه بازی برای بایرن انجام داده است.

کومان در مصاحبه با یورواسپورت و در مورد اینده اش گفت:« اطمینان باشگاه را با خودم دارم ولی آینده قابل پیش بینی نیست و هر چیزی امکان دارد. می توانم سال های بیشتری در بایرن بمانم یا به دنبال چالشی جدید در تیمی دیگر باشم.»

لازم به ذکر است که بایرن به کومان برای تمدید قرارداد مهلتی مشخص را تعیین کرده و معتقد است خواسته های او اغراق آمیز است. کومان یا باید تحت شرایط بایرن تمدید کند یا باشگاه فصل بعد او را در فهرست فروش خواهد گذاشت.

تگ ها


کینگزلی کومان بایرن مونیخ فوتبال جهان بایرن مونیخ Bundesliga فوتبال