تضمین ژاوی به ستاره آلمانی؛ در بارسلونا خواهی ماند

بارسلونا به مارک آندره تراشتگن، دروازه بان آلمانی خود اطلاع داده قصدی بابت فروش او ندارد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، حذف زودهنگام بارسلونا از لیگ قهرمانان و افت محسوس این تیم در یک سال اخیر، گمانه زنی در مورد آینده بسیاری از بازیکنان این باشگاه را افزایش داده است. مارک آندره تراشتگن، دروازه بان بارسلونا نیز در ماه های اخیر به شدت تحت فشار قرار گرفته و اشتباهات متوالی او درون دروازه باعث بروز اخباری در مورد احتمال جدایی این سنگربان در تابستان سال بعد و تلاش بارسلونا برای جذب یک گزینه جدید شده است.

اما امروز نشریه اسپورت در گزارشی مدعی شد مدیران بارسلونا به تراشتگن اطلاع دادند که نام او در لیست فروش قرار ندارد و این سنگربان در فصول بعد هم در نوکمپ باقی خواهد ماند. اگرچه وضعیت مالی و شرایط باشگاه از حیث نتیجه گیری چندان ایده آل نیست، اما هم مدیران ورزشی و هم ژاوی هرناندز معتقدند که دروازه بان آلمانی همچنان می تواند یکی از بازیکنان اصلی در راه بازگشت تیم به مسیر نتیجه گیری باشد و آنها هنوز روی تراشتگن حساب باز کرده اند.

مارک آندره تراشتگن تا تابستان سال ۲۰۲۵ با بارسلونا قرارداد دارد و باشگاه قصدی مبنی بر قطع همکاری با او نشان نداده است. این دروازه بان در فصل تابستان دچار مصدومیت زانو شده و فصل را در شرایط دشواری آغاز کرد. دروازه بارسلونا در فصل جاری بارها باز شده و مارک آندره تراشتگن در بسیاری از موارد مقصر این اتفاق بوده است.

اما به نظر می رسد ژاوی همچنان معتقد است تراشتگن می تواند دوباره به روزهای اوج بازگشته و امنیت دروازه بارسلونا در سال های پیش رو را تامین کند. اخبار حاکی از احتمال انتقال آندره اونانا از آژاکس به بارسا بود، اما به نظر این دروازه بان کامرونی با اینتر به توافق دست یافته است.

تگ ها


مارک آندره ترشتگن فوتبال جهان بارسلونا لالیگا فوتبال