تعجب کردم آلابا نشان رئال مادرید را بوسید

حرکت داوید آلابا در مراسم معارفه اش به عنوان بازیکن جدید رئال باعث تعجب رئیس بایرن مونیخ شد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، داوید آلابا در اواخر فصل گذشته اعلام کرد برای تمدید قرارداد با باشگاه بایرن مونیخ به توافق نرسیده و بعد از سال ها از این تیم جدا خواهد شد. این مدافع اتریشی مورد توجه تیم های بزرگی از جمله بارسلونا، پاری سن ژرمن، چلسی و یوونتوس نیز قرار داشت، اما در نهایت برای انتقال به رئال مادرید با این باشگاه به توافق رسید و راهی پایتخت اسپانیا شد.

این ستاره اتریشی بیش از ۱۱۵ میلیون یورو در طول مدت قرارداد پنج ساله خود (۱۹.۴۷ میلیون یورو دستمزد ثابت در هر سال) دریافت خواهد کرد. همچنین داوید آلابا با دریافت مبلغ ۱۷.۷ میلیون یورو به عنوان بازیکن آزاد، قرارداد خود را با رئال مادرید امضا کرده است. پینی زاهاوی، مدیر برنامه این بازیکن ۲۸ ساله نیز مبلغ ۵.۲ میلیون یورو به عنوان کمیسیون این انتقال دریافت کرده و البته مبلغ هنگفت ۶.۳ میلیون نیز به خانواده داوید آلابا اختصاص یافته است.

آلابا در مراسم معارفه اش در رئال مادرید به نشان باشگاه مادریدی بوسه زد و رئیس بایرن مونیخ از این بابت ابراز شگفتی کرده است.

هربرت هاینر رئیس بایرن در این رابطه به بیلد گفت:« از اینکه داوید به نشان رئال بوسه زد تعجب کردم. بله؛ کمی شگفت زده شدم. بدون داوید هم ما تیم بسیار خوب و کاملی هستیم و نیازی به خرید فوری نمی بینم.»

آینده کیمیش و گورتزکا:« هر دو تمدید خواهند کرد و اطمینان دارم که سال ها اینجا برای ما می درخشند و نام شان در تاریخ باشگاه به ثبت خواهد رسید.»

تگ ها


جاشوا کیمیچ بایرن مونیخ دیوید آلابا فوتبال جهان رئال مادرید لالیگا فوتبال