تعجب کلوپ؛ متاسفم که هندرسون را هافبک دفاعی کردم!

یورگن کلوپ از دلیل بازی دادن به هندرسون در خط حمله گفت...

یورگن کلوپ درباره نتیجه‌ای که شب گذشته برابر پورتو گرفتند و شانس صعود به نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان گفت: صد درصد شایسته پیروزی در این دیدار بودیم و دو گل فوق‌العاده به ثمر رساندیم. ما در موقعیت‌های زیادی واقعاً خطرناک ظاهر شدیم. روی هم رفته بازی خیلی خوبی به نمایش گذاشتیم. پورتو هم صاحب ضربات شروع مجدد زیادی شد و از آنجایی که آنها در زدن این ضربات خوب و بابرنامه هستند، نباید به آنها فرصت ضربات شروع مجدد می‌دادیم اما ما عالی دفاع کردیم. مشکل، کمی در نیمه دوم بود که ما اجازه خلق دو یا سه موقعیت ضدحمله به پورتو دادیم و پس از آن بود که بازی را بیشتر تحت کنترل گرفتیم.

سرمربی سرخپوشان مرسی‌ساید تصریح کرد: برتری 2 بر صفر نتیجه خوبی است اما این جدال همچنان ادامه دارد و ما باید در بازی برگشت به خانه پورتو برویم، بنایراین باید بجنگیم. قطعاً آنها در بازی برگشت هر کاری که لازم باشد انجام خواهند داد تا به بازی بازگردند، از این‌رو بازی دشواری خواهد شد اما به هر حال بازی مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان همینطور است. ما هم برای بازی برگشت آماده خواهیم بود.  

سرمربی آلمانی لیورپول در خصوص استفاده از جردن هندرسون در خط حمله هم گفت هندرسون بازیکن فوق‌العاده‌ای است و خوشحالم که او بار دیگر این موضوع را نشان داد. جردن از پستی که در این بازی داشت، خوشحال بود و مقصر من هستم که در حدود یک سال و نیم از او در پست هافبک دفاعی استفاده می‌کردم، اما واقعیت این است که ما به او در این پست نیاز داشتیم. هندرسون بازی خوبی از خود به نمایش گذاشت.

 

تگ ها


لیگ قهرمانان اروپا جردن هندرسون UEFA Champions League فوتبال