تعجب گریزمان از لیست نهایی کاندیدهای The Best

آنتوان گریزمان می گوید اگر چه او امسال از لیست سه نفر نهایی خط خورد اما بیش از پیش به کسب جایزه برترین بازیکن دنیا نزدیک شده است ......

آنتوان گریزمان می گوید اگر چه او امسال از لیست سه نفر نهایی خط خورد اما بیش از پیش به  کسب جایزه برترین بازیکن دنیا نزدیک شده است.

این بازیکن 27 ساله که به همراه اتلتیکو قهرمان لیگ اروپا شد، عدم حضور خود در بین کاندیدهای برترین بازیکن سال فیفا را "عجیب" خواند. او انتظار داشت با توجه به قهرمانی در جام جهانی، در لیست نهایی یک نفر از فرانسه وجود داشته باشد.

او می گوید: درباره این جایزه فکر کرده ام و احساس می کنم هر لحظه به آن نزدیکتر می شود. در سال 2016 دو فینال را باختم اما امسال هر فینالی که در آن حضور داشتم را بردم. جایزه فیفا پرستیژ خودش را دارد و آرزوی هر بازیکن است.

او در ادامه افزود: بعضی وقت ها از خودم می پرسم دیگر چه کار باید می کردم. عجیب بود که با وجود قهرمانی در جام جهانی، هیچ کس از فرانسه در این لیست حضور ندارد.

او در خصوص جام جهانی گفت: از لحظه ای که بلژیک را شکست دادیم می دانستم قهرمان می شویم. پوگبا در رختکن به ما روحیه می داد. واران، لوریس و متوئیدی هم در رختکن بودند و می دیدند که پل چگونه با رفتار می کند. هر بار او شروع به حرف زدن می کرد من می خندیدم.

تگ ها


آنتوان گریزمان اتلتیکو مادرید لالیگا فوتبال