تعداد مصدومین رباط به ۵ بازیکن رسید

با تایید پارگی رباط احسان قهاری – مدافع راست تیم نساجی تعداد بازیکنانی که در شروع دوباره تمرینات تیم های لیگ برتری رباط پایشان پاره شد به ۵ بازیکن رسید....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، مرتضی تبریزی و رضا آذری از استقلال – محمد انصاری از پرسپولیس و امیر حسین حسین زاده از سایپا ۴ بازیکنی بودند که پیش از احسان قهاری رباط پایشان در بازی های دوستانه و تمرینات پاره شده بود.

تعطیلی سه ماهه لیگ برتر به خاطر شیوع ویروس کرونا بازیکنان را به نسبت گذشته بیشتر در معرض آسیب دیدگی قرار داده است. به خصوص که در سه ماه گذشته خیلی از بازیکنان حتی به صورت انفرادی هم تمرین نداشتند و به یکباره در فشار تمرینات آماده سازی قرار گرفتند. جالب اینکه در این وضعیت و گرمی هوا برخی از تیم ها هم روزی دو جلسه تمرین می کردند.

احسان قهاری – مدافع راست تیم نساجی هم در بازی با نیروی زمینی دچار مصدومیت از ناحیه رباط صلیبی شد. او هم به زودی باید پای خود را به زیر تیغ جراحی بسپارد. نساجی در بازی پیش رو که در برابر تراکتور خواهد بود علاوه بر این بازیکن محمد عباس زاده و سعید کریمی را هم به دلیل مصدومیت در اختیار نخواهد داشت.

از ۵ بازیکنی که رباط پایشان پاره شد سه بازیکن یعنی رضا آذری – احسان قهاری و امیر حسین حسین زاده جز بازیکنان جوان و زیر ۲۳ سال فوتبال کشورمان بشمار می روند و این نشان می دهد بازیکنان جوان هم همانند باتجربه ها در این روزها در خطر مصدومیت قرار دارند و اگر تمرینات خوبی را دنبال نکرده باشند و شرایط بدنی اشان ایده آل نباشد نمی توانند به صرف جوانی از آسیب دیدگی مصون بمانند.

بیشتر بخوانید:

نساجی برای بازی کردن شرط گذاشت

مهاجری: به تماشاگران و بازیکنان احساس دین می کنم

 

 

تگ ها


فوتبال ایران نساجی مازندران فوتبال