تعریف عجیب سرمربی پاختاکور در لابی هتل از پرسپولیس

مربی پاختاکور ازبکستان در دیدار با مدیران پرسپولیس به تعریف از عملکرد فنی شاگردان یحیی گل‌محمدی پرداخت....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، دو تیم فوتبال پرسپولیس و پاختاکور ازبکستان در حالی فردا چهارشنبه در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف یکدیگر می روند که اعضای هر دو تیم در یک هتل اقامت دارند.

همین امر باعث دیدار اعضای هر دو تیم در لابی هتل شده است تا آنها گفتگوهای کوتاهی را با همدیگر داشته باشند.

«پیتر هویسترا» مربی دانمارکی پاختاکور ازبکستان در دیداری که روز گذشته با افشین پیروانی سرپرست، امیرعلی حسینی مذیر بخشش بین الملل و علیرضا اشرف مدیر رسانه پرسپولیس داشت از عملکرد پرسپولیس در بازی های قبلی تعریثف و تمجید کرد.

وی پرسپولیس را یکی از بهترین تیم هایی توصیف کرد که در غرب آسیا حضور دارد و بازی با این تیم در یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان ۲۰۲۰ را سخت و دشوار توصیف کرد.

هویسترا از شناخت خود از فوتبال ایرانی گفت و دیدار با این تیم را سخت و دشوار عنوان کرد.

مربی دانمارکی پاختاکور در حالی به تمجید از این تیم پرداخته که بایستی فردا چهارشنبه به مصاف شاگردان یحیی گل محمدی در پرسپولیس برود.

تیم فوتبال پرسپولیس ساعت ۲۱:۱۵ فردا با پاختاکور ازبکستان در یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا در ورزشگاه جاسم بن حمد دوحه بازی می کند.

بیشتر بخوانید:

با بهترین‌های پرسپولیس در ۵ دیدار اخیر+ آمار

مربی پاختاکور: باید گل اول را به پرسپولیس بزنیم

 

 

تگ ها


تیم فوتبال پرسپولیس تیم فوتبال پاختاکور لیگ قهرمانان فوتبال آسیا مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا فوتبال ایران پاختاگور تاشکند پرسپولیس AFC Champions League فوتبال