Banner

تعطیلات جالب توجه کلوپ در آلمان+ عکس

یورگن کلوپ سرمربی باشگاه لیورپول انگلیس از وقفه رقابت‌های باشگاهی به دلیل انجام بازی‌های ملی و انتخابی جام ملت‌های اروپا بهره برد و به کشورش بازگشت و تعطیلات جالبی را تجربه کرد....

به گزارش مدال؛ در حالی که بازی‌های باشگاهی تعطیل شده و بازی‌های ملی در جریان است، «یورگن کلوپ» سرمربی باشگاه لیورپول به فرانکفورت آلمان سفر کرد تا در نمایشگاه موتور این شهر حاضر شود، نمایشگاهی که هر سال شرکت‌های بزرگ خودروسازی در آن از محصولات جدید خود رونمایی می‌کنند.

کلوپ که سفیر شرکت خودروسازی «Opel» است، در مراسم رونمایی از خودرو جدید الکتریکی این کمپانی شرکت داشت. سرمربی مربی آلمانی خود نیز از خودرو مدل «Insignia» این شرکت در انگلیس استفاده می‌کند که 20 هزار پوند پوند قیمت دارد.

 

جالب‌تر اینکه کلوپ در این تعطیلات اکثراً در حال گشت و گذار با ماشین جدید «OpeL» در خیابان‌های فرانکفورت دیده شده و به نظر می‌رسد سرمربی آلمانی به شدت به رانندگی با این خودرو علاقه دارد و ترجیح داده اینگونه تعطیلات خود را سپری کند.

بیشتر بخوانید:

خاطره جالب کلوپ از قهرمانی با دورتموند

تگ ها


یورگن کلوپ کلوپو سرخپوشان مرسی‌ساید لیورپول اوپل خودروسازی اوپل آلمان فوتبال جهان نمایشگاه خودرو فرانکفورت لیگ برتر فوتبال