تعطیلات زمستانی مخفیانه ستاره دورتموند در دوبی

جیدون سانچو ستاره انگلیسی بوروسیا دورتموند تعطیلات زمستانی را در دوبی پشت سر گذاشت....

به گزارش "ورزش سه"، جیدون سانچو در سه سال اخیر تبدیل به یکی از ستاره های دورتموند شده است. بازیکنی که با ۷ میلیون یورو از سیتی جدا شد و به دورتموند پیوست و الان بیش از ۱۵۰ میلیون یورو ارزش دارد. تابستان امسال منچستریونایتد تلاش زیادی برای جذب او داشت ولی در نهایت پاسخ دورتموند منفی بود و سانچو مجبور به ماندن شد.

شروع او در فصل جاری خوب نبود ولی رفته رفته در حال بازگشت به روزهای خوبش است و در بازی دو روز پیش برابر ولفسبورگ توانست گل دوم تیمش را در دقیقه ۹۳ به ثمر برساند.

سانچو که دور از وطن و خانواده اش زندگی می کند، برای تعطیلات زمستانی کوتاه مدت و به دلیل پروتوکل های جدید دولت انگلیس نمی توانست وارد خاک بریتانیا شود و به همین دلیل برای ملاقات با پدرش که در دوران پاندمی به ندرت موفق به دیدار با او شده، شهر دوبی را انتخاب کرد.

او چند روزی را در دوبی به سر برد بدون اینکه عکس یا تصویری از تعطیلات را در صفحات اجتماعی خود منتشر کند. درست بر خلاف سال ۲۰۱۹ که سفر تفریحی او به امارات و انتشار عکس های او روی قایق تفریحی و تور صحرا برایش حواشی زیادی در آلمان ایجاد کرد.

ستاره انگلیسی که احتمالا آخرین فصل حضورش در دورتموند را پشت سر می گذارد، قصد دارد به دور از حاشیه یک سال به یادماندنی را در بوندسلیگا رقم بزند.

تگ ها


بروسیا دورتموند جیدون سانچو