تعطیلات سخت و پر استرس دروازبان کیه وو

دو هفته تعطیلات زمستانی در ایتالیا باعث شده تا بازیکنان شاغل در این لیگ به نقاط مختلف سفر کنند ......

 دو هفته تعطیلات زمستانی در ایتالیا باعث شده تا بازیکنان شاغل در این لیگ به نقاط مختلف سفر کنند. در این میان استفانو سورنتینو به منطقه کوهستانی سِستریره رفت تا در پیست اسکی آن به تفریح بپردازد اما این منطقه در 48 ساعت گذشته تحت بارش شدید برف قرار داشت به طوریکه با محاصره آن از برف و حتی ریزش بهمن، ارتباط محدوده با سایر نقاط به طور کامل قطع شده بود.
استفانو سورنتینو نجات خود و خانواده اش از محاصره برف در پیست اسکی سستریره را یک معجزه توصیف کرد. این منطقه کوهستانی که در تورین ایتالیا واقع است؛ در دو روز گذشته به طور بی سابقه ای تحت بارش برف قرار داشت و حتی ریزش بهمن نیز در آن گزارش شده است. گفته می شود یک نفر در این حوادث جان خود را از دست داده و چندین مصدوم بر جای مانده است. سورنتینو پس از نجات خود و خانواده اش به Sky Sport Italia، گفت:
چند ساعت سخت و پر استرس را سپری کردیم. نجاتمان را یک معجزه می دانم چون برای چند ساعت حتی نور هم به ما نمی رسید. تجربه بسیار بد و ترسناکی بود. جاده ها کاملا بسته شده بود؛ می خواستیم آنجا را ترک کنیم ولی به ما توصیه شد در هتل محل اقامتمان بمانیم. بسیار خوشحالم که حالا اینجا هستم و می توانم با شما در مورد این تجارب صحبت کنم اما واقعا تعطیلات متفاوتی را گذراندم!

تگ ها


اخبار روز کیه‌وو سری آ فوتبال