تعطیلات فوتبال نباید ادامه پیدا کند/استقلال از ادامه لیگ نمی‌ترسد

پیشکسوت آبی پوشان گفت: کرونا خطرناک است و از قبل هم خطرناک تر شده و این قابل کتمان نیست اما فوتبال هم نباید تعطیل بماند....

اکبر کارگرجم در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: متاسفانه با گرم شدن هوا نه تنها کرونا از بین نرفته، بلکه آمارها نشان می‌دهد که خطرناک تر هم شده و برای همین نگرانی در جامعه بیشتر از گذشته شده است. همانطور که همه اقشار جامعه توانسته‌اند تا حدودی خود را با شرایط «کرونا»یی وفق دهند، فوتبال هم باید مثل سایر اقشار بیاموزد در کنار کرونا کار کند و با همین شرایط پیش برود.

وی اضافه کرد: با این که چند تیم مخالف برگزاری لیگ هستند، از نظر من این موضوع مشکلی ندارد. گو این که باید در جریان برگزاری مسابقات تمهیدات بهداشتی را رعایت کرد تا از اشاعه این ویروس در فوتبال جلوگیری شود، اما این به منزله تعطیل کردن فوتبال نیست.

پیشکسوت آبی پوشان اضافه کرد: متاسفانه خیلی از اظهار نظرها در این خصوص سلیقه ای است و مثلا بازیکنانی که تیم شان شانس خوبی برای قهرمانی دارند می گویند حتما باید لیگ دنبال شود و بازیکنانی که تیم شان با خطر مواجه هستند طرفدار تعطیلی مسابقات هستند. در حالی که باید بازیها دنبال شود اما با رعایت کلیه پروتکل های بهداشتی. 

کارگرجم بیان داشت: اگر قرار باشد در این هفته ها نتوانیم لیگ را با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شود، چند ماه بعد هم نمی توانیم لیگ بعدی را شروع کنیم و بعد از آن می بینیم باید کلا فوتبال را تعطیل کنیم.

کاپیتان پیشین استقلال در ادامه بیان داشت: قبلا دیدیم وقتی بچه های استقلال از تعطیلی یا تعویق لیگ صحبت می کردند بعضی ها سوء استفاده می کردند و وانمود می کردند این تیم از حضور در مسابقات واهمه دارد. در حالی اینگونه نیست و من یقین دارم آبی پوشان مشکلی با حضور در مسابقات ندارند و اگر اظهار نظری هم بود تنها به خاطر مسائل بهداشتی بود و نگرانی که بازیکنان برای برای سلامتی خود داشتند و درست نیست این نگرانی ها را به مسائل فوتبالی تعمیم داد. 

تگ ها


اکبر کارگرجم تیم فوتبال استقلال تهران لیگ برتر فوتبال ایران