Banner

تعطیلی مسابقات و ماجرای قرارداد بازیکنان

با توجه به تعطیلی مسابقات فوتبال باشگاهی در ایران تا پایان فروردین ماه حالا یک چالش تازه ای برای تیم های باشگاهی و بازیکنان به وجود آمده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، سعید آذری در همین رابطه نامه ای را به سازمان لیگ ارسال کرده و در آن خواهان روشن شدن وضعیت زمان قرارداد بازیکنان شده است.


با توجه به تعطیلی رقابت های لیگ برتر دست کم تا پایان فروردین ماه ، حالا یک مشکل تازه برای باشگاه ها و بازیکنان می تواند به وجود بیاید چرا که لیگ با وجود این تعطیلی به طور حتم دیرتر از موعد مقرر تمام خواهد شد. اما موضوع مهم اینجا است که این می تواند به این معنا باشد که بازیکنان و کادرفنی تیم ها باید زمان بیشتری را نسبت به آنچه در قراردادهایشان وجود داشته  برای تیمهایی که در آن هستند بازی کنند.


در همین ارتباط سعید آذری مدیرعامل فولاد خوزستان نامه ای را به سازمان لیگ ارسال کرده و از آن ها خواسته است که در مورد زمان پایان قرارداد بازیکنان لیگ برتری با باشگاه هایشان اظهارنظری رسمی کند.


با توجه به اینکه لیگ دیرتر به پایان می رسد احتمال دارد که فدراسیون و سازمان لیگ پایان این فصل فوتبالی را به عنوان پایان دوران قرارداد بازیکنان و کادرفنی مد نظر قرار بدهند.

بیشتر بخوانید:
تمرین سرخ‌ها در غیاب دو بازیکن خارجی
مصطفوی: استقلال از همه تیم‌ها خسته‌تر است 

 

تگ ها


فولاد خوزستان سعید آذری فوتبال ایران کرونا فوتبال