تعطیلی 14 روزه لیگ برتر در سال جدید

مسابقات لیگ برتر فوتبال احتمالا 14 روز تعطیل خواهد شد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، با اعلام برنامه مسابقات لیگ برتر تا پایان هفته بیست و سوم مشخص شد که مسابقات احتمالا 14 روز تعطیل خواهد بود.

با توجه به اینکه در تعطیلات نوروز تیم ملی فوتبال اردو دارد و برای دو مسابقه با کره جنوبی و لبنان در تاریخ های 4 و 9 فروردین آماده می شود، مسابقات لیگ برتر و جام حذفی در این مدت تعطیل خواهد بود.

بر این اساس آخرین دیدارهای هفته بیست و سوم در روز 27 اسفند ماه برگزار می شود و بعد از آنها تیم ها چند روزی استراحت خواهند کرد.

با توجه به برگزاری دیدار ایران و لبنان در 9 فروردین 1401 به احتمال فراوان کمیته مسابقات سازمان لیگ از روز 12 فروردین بازی ها را استارت خواهد زد که در این صورت مسابقات 14 روز تعطیل خواهد بود.

بعداز تعطیلات نوروز سازمان لیگ با تقویم فشرده ای روبه رو است. از آنجا که مسابقات لیگ قهرمانان آسیا در دورگروهی نیز در پیش است، آنها باید بازی های هفته های بیست و چهارم تا سی ام لیگ برتر و همچنین مراحل یک چهارم نهایی جام حذفی تا پایان را هرچه سریع تر برگزار کنند. این در حالی است که احتمالا در اردیبهشت ماه تیم ملی فوتبال هم یک اردو خواهد داشت و باید دید برنامه ریزی سازمان لیگ برای اتمام مسابقات چگونه خواهد بود.

تگ ها


فوتبال ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال