تعقیب و گریز در تمرین تیم ملی؛ سریع و خشن (عکس)

ملی پوشان فوتبال ایران تمرین مفرحی را روز قبل از بازی با سوریه برگزار کردند....

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی فوتبال ایران امشب در اولین دیدار خود در دور نهایی مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ در آسیا به مصاف سوریه در تهران خواهد رفت. ملی پوشان فوتبال کشورمان روز گذشته آخرین تمرین خود را پیش از این بازی برگزار کردند.

در این جلسه با توجه به بازی پیش رو، کادر فنی تیم ملی برنامه های تمرینی مفرحی را برای ملی پوشان در نظر گرفته بودند؛ تمریناتی که علاوه بر مسائل فنی و تاکتیکی، تاکید زیادی روی شادابی و تعامل مثبت بازیکنان با یکدیگر داشت. این نوع تمرینات را معمولا در جلسات قبل از بازی شاهد هستیم و یکی از کلیدی ترین عوامل برای بالا بردن روحیه همدلی بین بازیکنان به شمار می رود.

در بخشی از آخرین تمرین تیم ملی پیش از بازی با سوریه، ملی پوشان دو به دو اقدام به استارت های انفجاری می کردند که این موضوع یک تعقیب و گریز حسابی را بین بازیکنان به راه انداخته بود؛ تعقیب و گریزهایی که بدون استثنا در تمامی استارت های دوبل شاهد بودیم و بازار کل کل و کری بین بازیکنان را حسابی داغ کرده بود.

سرعت استارت بالای علیرضا جهانبخش که بارها در تیم ملی به کارمان آمده یکی از جالب ترین عکس های مربوط به این بخش از تمرین تیم ملی را به همراه داشت؛ جایی که کریم انصاری فرد از پشت در تلاش بود تا به هر نحوی که شده وینگر فاینورد را متوقف کند؛ درست مثل فیلم های اکشن هالیوودی...

تگ ها


تیم ملی ایران علیرضا جهانبخش