تعلق خاطر مدافع فرانسوی بارسلونا به لیون

اومتیتی هنوز هم به تیم سابقش علاقه‌مند است...

اومتیتی هنوز هم به تیم سابقش علاقه‌مند است

مدافع فرانسوی بارسا فرداشب مقابل تیم سابق خود قرار می‌گیرد.

به گزارش مدال، در ادامۀ رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا، تیم فوتبال بارسونا در خانۀ المپیک لیون به مصاف این تیم خواهد رفت.
دو تیم بارسلونا و لیون، فرداشب در حالی مقابل یکدیگر صف‌آرایی خواهند کرد که برای ساموئل اومتیتی روز خاصی خواهد بود. مدافعی که حدود چهار سال برای شیرهای فرانسه توپ زد و با کلی افتخار در سال 2016 با پیشنهاد مسئولان آبی اناری‌ها مواجه شد. اومتیتی پس از روبرو شدن با این پیشنهاد بلافاصله آن را پذیرفت و با 25 میلیون یورو راهی اسپانیا شد.
در همین خصوص، اومتیتی در گفتگویی اظهار کرد:

"با تیمی بازی داریم که سال‌های طولانی را در آنجا توپ زدم و خاطرات زیادی با آن دارم. اما در واقع اگر می‌خواهیم به سمت قهرمانی پیش برویم باید لیون را شکست دهیم. لیون همیشه در قلب من بوده و خواهد بود. امیدوارم که در این دیدار سخت از نفرات اصلی تیم باشم و مقابل تیم سابقم به میدان بروم. اگر راستش را بخواهید روز قرعه‌کشی مطمئن بودم که حریف ما لیون خواهد بود."
مدافع آبی اناری‌ها در پایان صحبت‌های خود افزود:

"ترک کردن لیون در سال 2016 برای من بسیار سخت و ناراحت‌کننده بود. از تمامی مجموعۀ تیم سابقم سپاسگذارم، چرا که اگر آنها نبودند من نمی‌توانستم به بارسا بروم. در حال حاضر هم هر چند که در بارسا هستم همیشه از پیراهن لیون دفاع خواهم کرد. پس از رفتن من، تیم تغییرات زیادی کرده و مسئولان تیم نقل‌وانتقالات خوبی داشته‌اند. لیون بازیکنان بسیار خوبی دارد و من مطمئن هستم که بازی آسانی در فرانسه نخواهیم داشت."