Banner

تعلیق رقابت های لالیگا تا اطلاع ثانوی

رقابت‌های لالیگا تا اطلاع ثانوی به دلیل شیوع ویروس کرونا به حالت تعلیق درآمد....

به گزارش مدال و‌ به نقل از ورزش سه، ویروس کرونا به یک مشکل بزرگ در سرتاسر دنیا تبدیل شده و روزانه تعداد زیادی جان خود را به خاطر ابتلا به این ویروس از دست می دهند.

کرونا مسابقات ورزشی و بخصوص فوتبال را نیز تحت تاثیر قرار داده و طی هفته های اخیر بازی های زیادی به خاطر جلوگیری از گسترش این ویروس به تعویق افتاده است. همچنین بسیاری دیگر از بازی ها بدون حضور تماشاگران برگزار شده است که آخرین آن به دیدار روز گذشته پاری سن ژرمن و دورتموند در چهارچوب رقابت های لیگ قهرمانان اروپا بر می‌گردد.

ویروس کرونا که باعث به تعویق افتادن رقابت های سری آ شد، حالا رقابت های لالیگا را نیز تحت تاثیر خود قرار داده است. دقایقی پیش مشخص شد که همه رقابت های این لیگ به دلیل شیوع ویروس کرونا تا اطلاع ثانوی به حالت تعلیق درآمده است. با این وجود به نظر می رسد که فعلاً دو هفته این رقابت‌های لالیگا به شکل قطعی برگزار نخواهد شد و بعد از آن دوباره با توجه به شرایط تصمیم های لازم اتخاذ خواهد شد.

ساعتی پیش نیز اعلام شد که یکی از اعضای تیم بسکتبال رئال مادرید دچار ویروس کرونا شده و به همین خاطر همه اعضای این باشگاه به یک قرنطینه ۱۵ روزه خواهند رفت.

بیشتر بخوانید:

یوونتوس در قرنطینه کرونا؛ تست مثبت روگانی

تگ ها


فوتبال جهان کرونا برنامه لالیگا لالیگا فوتبال کرونا فوتبال اسپانیا مسابقات لالیگا کرونا لالیگا لالیگا فوتبال