تعلیق یک ماهه مک گرگور از شرکت در مبارزات UFC

کانر مکگرگور بعد از شکست در مقابل حبیب نورماگومدوف در مبارزهی حالا مشهور UFC 229 به دلایل پزشکی به مدت یک ماه از شرکت در مبارزات UFC تعلیق شد ......

کانر مکگرگور بعد از شکست در مقابل حبیب نورماگومدوف در مبارزهی حالا مشهور UFC 229 به دلایل پزشکی به مدت یک ماه از شرکت در مبارزات UFC تعلیق شد ...

کانر مک‌گرگور بعد از شکست در مقابل حبیب نورماگومدوف در مبارزه‌ی حالا مشهور UFC 229 به دلایل پزشکی به مدت یک ماه از شرکت در مبارزات UFC تعلیق شد.

به گزارش مدال، در جریان مبارزه‌ی این دو که در شهر لاس‌وگاس انجام شد مک‌گرگور در راند چهارم شکست را پذیرفت و در حالیکه توسط نورماگومدوف در حالتی شبیه به خفه شدن قرار گرفته بود با کوبیدن دست خود به زمین علامت داد که شکست را پذیرفته است.

کمیسیون ورزشی ایالت نوادا که برگزارکننده‌ی مبارزه‌ی این دو بود تایید کرد که اجازه‌ی مک‌گرگور برای شرکت در مبارزات تا 6 نوامبر تعلیق شده است. تعلیق‌های پزشکی در UFC اتفاقی عادی و رایج است.

این احتمال وجود دارد که 13 مبارز حاضر در لاس‌وگاس به دلایل پزشکی با تعلیق از شرکت در مبارزات مواجه شوند. بعد از مبارزه‌ی لاس‌وگاس درگیری‌هایی در استادیوم اتفاق افتاد که این مبارزه را به یکی از مشهورترین مبارزات تاریخ  UFC تبدیل کرده است. نورماگومدوف قهرمان سبک‌وزن دنیا بعد از پیروزی با حریف ایرلندی از قفس بیرون پرید و به یکی از هم‌تیمی‌های مک‌گرگور حمله کرد.

مک‌گرگور هم با چند نفر از اعضای تیم مبارز روس که وارد رینگ شده بودند درگیر شد. سه نفر از اعضای تیم نورماگومدوف دستگیر شدند ولی به دلیل آنکه مک‌گرگور از آنها شکایت نکرد آزاد شدند. رئیس UFC اعلام کرد که جایزه‌ی مالی نورماگومدوف تا زمان پایان تحقیقات در اختیار او قرار نخواهد گرفت. این  مبارز روس البته بعد از آن اتفاقات به خاطر ماجراهای پیش‌آمده عذرخواهی کرد و تقصیر را متوجه مک‌گرگور دانست که پیش از مبارزه به مذهب، کشور و پدرش توهین کرده بوده.

تگ ها


مبارزه مک‌گرگور حبیب هنرهای رزمی ترکیبی