تعویض زودهنگام پرسپولیس با کمال/ اعتراض مجیدی برای پنالتی

دربی نود و سوم پایتخت با اعتراض سرمربی استقلال به تصمیم داور برای نگرفتن پنالتی برای این تیم همراه بود....

به گزارش خبرنگار مهر،تیم فوتبال پرسپولیس در حالی از ساعت ۱۹ امروز دربی نود و سوم پایتخت مقابل استقلال تهران قرار گرفت که حاشسیه هایی را در نیمه اول به همراه داشت:

* هر دو تیم با پیراهن های متفاوتی نسبت به بازی های قبلی خود در زمین مسابقه حاضر شدند. سرخپوشان پایتخت در حالی وارد زمین شدند که روی شانه های سفید رنگ خود ۶ خط نواری قرمز طراحی کرده بودند که این عدد برای این تیم خاص است.

* تبلیغات فراوان روی پیراهن های هر دو تیم باعث شده بود تا جای خالی کمی روی ان باقی بماند.

* تعدادی از بازیکنان دو تیم بازوبند مشکی را به مناسبت فرا رسیدن ایام محرم الحرام بر بازو بسته بودند.

* مهدی قائدی با گلزنی زودهنگام خود در دقیقه ۴ نخستین گل تاریخ دیدار دو تیم در فضای بدون تماشاگر را به ثمر رساند. این دو تیم قبل از این یک بار دیگر نیز بدون تماشاگران خود بازی کردند که گلی را به همراه نداشت.

* فرشید اسماعیلی که در دقیقه ۲۴ روی خط محوطه جریمه پرسپولیس سرنگون شد با تصمیم پیام حیدری مبنی بر عدم خطای محمدحسین کنعانی زادگان روبرو شد که با اعتراض تند فرهاد مجیدی سرمربی استقلال همراه بود.

* عملکرد ضعیف سرخپوشان در ۲۰ دقیقه ابتدایی بازی باعث شد تا یحیی گل محمدی در دقیقه ۲۶ تصمیم به تعویض زودهنگام زده و کمال کامیابی نیا را جانشین مهدی شیری کند. تعویضی که ناراحتی شیری را هنگام خروج از چمن مسابقه به همراه داشت.

* بازیکنان دو تیم هنگام شروع زمان یک دقیقه ای استراحت در دقیقه ۳۰ (وقت استراحت تنفس) به تصمیمات داور بازی اعتراض داشتند.

تگ ها


تیم فوتبال استقلال تهران تیم فوتبال پرسپولیس دربی ۹۳