تعویض طلایی شجاعی در دربی سرد تبریز/ فرصت سوزی های متعدد سبزپوشان

تبریز- تیم تراکتور موفق شد با تک گل محمد قنبری که در نیمه دوم با تصمیم مسعود شجاعی سرمربی موقت سرخ پوشان وارد زمین شد، یک پیروزی شیرین مقابل ماشین‌سازی دشت کند....

به گزارش خبرنگار مهر، تیم‌های فوتبال ماشین‌سازی و تراکتور تبریز در چارچوب دیداری از هفته ششم لیگ برتر از ساعت ۱۵ امروز (یکشنبه) در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز به مصاف هم رفتند که این دیدار با برتری یک بر صفر تراکتور خاتمه یافت.

یاسر همرنگ قضاوت این دیدار را بر عهده داشت. او در نیمه اول مسابقه به مهدی تیکدری از تیم تراکتور کارت زرد نشان داد. در نیمه دوم نیز اکبر آفاقی و بهمن سالاری از ماشین سازی کارت زرد گرفتند. این بازی اخراجی نداشت.

این بازی در نیمه اول حاشیه‌های چندانی نداشت ولی در نیمه دوم در چندین مرتبه بازیکنان دو تیم باهم درگیر شدند که با دخالت داور ماجرا ختم به خیر شد.

در ابتدای این بازی مسعود شجاعی سرمربی موقت تراکتور با برادرش مهدی شجاعی که مربی ماشین سازی است خوش و بش کرد.

فرصت سوزی‌های متعدد سبزپوشان تبریزی امروز اعتراض اخباری مربی ماشین سازی را نیز به همراه داشت. ماشین سازان در نیمه دوم می‌توانستند چند گل به تراکتور بزنند.

پیش از آغاز این دیدار، اعضای دو تیم به احترام درگذشت محمد جواد تقی پور کمک داور فقید فوتبال ایران یک دقیقه سکوت کردند.

این بازی یکی از سردترین دربی‌های فوتبال تبریز طی سال‌های اخیر بود.

ماشین سازی با این شکست در امتیاز یک و رتبه شانزدهم جدول باقی ماند. تراکتور نیز با کسب سه امتیاز این مسابقه، ۹ امتیازی شد و با پنج پله صعود در جایگاه ششم جدول قرار گرفت.

تگ ها


مسعود شجاعی ماشین سازی تبریز دربی کانتی