تعویق سه ماهه بازی های ملی به خاطر کروناویروس

روزنامه قطری در گزارشی مفصل از اتفاقات پشت پرده کنفدراسیون فوتبال آسیا برای مقابله با کروناویروس از احتمال تعویق بازی های ملی پیش رو نوشت....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، بعد از مرحله گروهی ACL۲۰۲۰ این بار نوبت به بازی های ملی در فیفادی ماه آتی رسید تا با یورش"کروناویروس"در محاصره شایعات و گمانه زنی ها قرار بگیرد، جدال هایی مهم و سرنوشت ساز برای برخی از کشورها که تکلیف آنها برای حضور در مراحل نهایی انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ را مشخص می کرد.


در گیر و دار این گمانه زنی ها روزنامه استاد الدوحه قطر در گزارشی پرده از رایزنی و مکاتبات سران کنفدراسیون فوتبال آسیا در خصوص تعویق این بازی ها با فیفا برداشت و مدعی شد AFC برای اعلام رسمی عدم برگزاری بازی های ماه آتی ملی در این قاره تنها در انتظار موافقت کتبی فدراسیون جهانی فوتبال است.


این روزنامه با اشاره به این که ای اف سی حداقل زمان تعویق را دو تا سه ماه قلمدادکرده از احتمال لغو بازی های ملی در فروردین ۹۹ و انتقال آن به خرداد و تیر سال آتی نوشت، جایی که با این تغییر تقویم رقابت های باشگاهی و ملی کشورهای عضو کنفدراسیون فوتبال آسیا نیز دستخوش تغییرات زیادی خواهد شد.


با این تفاسیر به نظر می رسد طرفداران تیم ملی ایران هم باید برای دیدن تیم محبوب خود با سرمربی جدید کروات چند ماهی بیشتر انتظار بکشند چون با تعویق رقابت ها بعید است فدراسیون تمایلی به برپایی اردوی آماده سازی برای دراگان اسکوچیچ و شاگردانش طبق برنامه قبلی در انتهای اسفندماه ۹۸ و نوروز ۹۹ داشته باشد.

بیشتر بخوانید:
رسمی؛ دیدار یوونتوس و میلان در جام حذفی لغو شد

جدیدترین قربانی کرونا؛ لیگ قهرمانان اروپا

 

 

تگ ها


فیفا ای اف سی فوتبال ایران ویروس کرونا فوتبال