تعویق نشست اضطراری AFC در دبی

امارات به شدت در بحران کروناویروس گرفتار شده تا جایی که دولت این کشور اقدام به تعطیلی بخش بزرگی از فرودگاه بین المللی دبی گرفته است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، در ادامه شیوع جهانی کروناویروس این بار امارات هم به سرنوشتی مشابه با بیشتر کشورهای درگیر با این ویروس پیوست. دولت امارات در آخرین اقدام خود با دادن مرخصی یک ماهه به کارکنان خطوط هواپیمایی این کشور باعث شد تا بخش عمده ای از فرودگاه بین المللی دبی تعطیل شود، تصمیمی که نشست اضطراری آتی کنفدراسیون فوتبال آسیا در این شهر را نیز تحت الشعاع قرار داد.


شبکه تلویزیونی ابوظبی امارات به نقل از منابع آگاه اعلام کرد نشست اضطراری کنفدراسیون فوتبال آسیا در روز هفتم مارس ۲۰۲۰(شنبه ۱۷ اسفند ۹۸) برای بررسی وضعیت بازی‌های ملی و باشگاهی در سطح قاره آسیا و به تعویق انداختن این بازی‌ها، یک روز عقب افتاده است.


این شبکه جزئیات بیشتری از دلیل این تعویق را منتشر نکرد اما گفته می شود مشکلات رقم خورده در راه ورود و سفر به امارات برای نمایندگان کشورهای حاضر در غرب قاره کهن همین طور مقامات ای اف سی دلیل اصلی تعویق ۲۴ ساعته برگزاری این نشست اضطراری است.

بیشتر بخوانید:
تعویق سه ماهه بازی های ملی به خاطر کروناویروس

لیگ ستارگان قطر تعطیل نمی شود

 

 

تگ ها


ای اف سی فوتبال جهان ویروس کرونا