تعیین تکلیف دو کرسی بسکتبال در گرو حکم وزیر ورزش

انتخاب سرپرست جدید برای هیات بسکتبال استان تهران در گرو حکمی است که باید توسط وزیر ورزش برای دبیر فدراسیون بسکتبال صادر شود....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، به دنبال اعلام بازنشستگی مسعود عماری و کنار رفتن از دبیری فدراسیون بسکتبال، اواسط خردادماه گذشته شبنم کلاهی به عنوان سرپرست دبیری این پست معرفی شد.

کلاهی در حالی این مسئولیت را بر عهده گرفت که همزمان در هیات بسکتبال استان تهران هم متصدی پست ریاست است، موضوعی که بعد از صدور حکمی قطعی دبیری برای وی، با منع قانونی مواجه خواهد شد.

فدراسیون بسکتبال با اطلاع از این موضوع، انتخاب سرپرست جدید برای هیات استان تهران را در برنامه دارد اما انجام این مهم را به بعد از صدور حکم دبیری شبنم کلاهی موکول کرده است.

رامین طباطبایی رئیس فدراسیون بسکتبال در این زمینه گفت: شبنم کلاهی به عنوان گزینه دبیری فدراسیون به وزارت ورزش معرفی شده است. کارهای لازم برای نهایی شدن تصدی این پست توسط وی هم انجام شده اما هنوز وزیر ورزش حکم لازم را برای او صادر نکرده است.

وی تصریح کرد: به محض اینکه حکم دبیری برای خانم کلاهی صادر شود وی را از مسئولیت ریاست هیات استان تهران کنار می گذاریم تا امور این هیات رابه دست سرپرست جدید سپرده و پروسه انتخابات را برای آن آغاز کنیم.

رئیس فدراسیون بسکتبال در مورد روند انتخاب سرپرست برای هیات تهران خاطرنشان کرد: در این زمینه با هماهنگی اداره کل ورزش و جوانان استان تهران عمل خواهیم کرد. گزینه مورد نظر برای سرپرستی توسط مدیریت این اداره کل (رضا گل محمدی) معرفی می شود تا پس از تایید فدراسیون کارش را آغاز کند.

بیشتر ببینید:

خلاصه بسکتبال سن آنتونیو اسپرز - ساکرامنتوکینگز/ ویدیو

خلاصه بسکتبال نیواورلینز - یوتاجاز/ ویدیو

 

 

تگ ها


بسکتبال شبنم کلاهی رامین طباطبایی وزارت ورزش و جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان تهران هیات بسکتبال استان تهران بسکتبال