تعیین تکلیف علی کریمی بعد از اردوی تیم ملی

سرپرست باشگاه استقلال تعیین تکلیف ماندن یا رفتن علی کریمی را به بعد از اردوی تیم ملی موکول کرد.&#۱۶۰;...

به گزارش "ورزش سه"، علی کریمی، هافبک ملی‌پوش استقلال که با وجود حرف و حدیث‌های فراوان آبی‌ها را در جریان لیگ قهرمانان آسیا در قطر همراهی کرد، این روزها به دعوت دراگان اسکوچیچ در اردوی تیم ملی به سر می‌برد، اما هنوز تکلیف ماندن یا رفتنش در استقلال مشخص نشده است.


احمد مددی، سرپرست باشگاه استقلال امروز ابتدا در برنامه ورزش و مردم درباره وضعیت علی کریمی گفت: «علی کریمی در اردوی تیم ملی است. با مدیربرنامه او صحبت کردم. خواهان او هستیم و خیلی امیدوارم که ایشان به ایران بیاید و بتوانیم با او توافق کنیم. او گفته اگر خارج نرود، اولویتش استقلال است. ما دغدغه‌های او را درک می‌کنیم و امیدوارم اتفاق خوبی رخ دهد».


همچنین مددی امروز در محل تمرین استقلال در جمع خبرنگاران هم پیرامون وضعیت علی کریمی به صحبت پرداخت و در واکنش به اینکه این بازیکن برای تمدید قرارداد خود مبلغ ۱۰ میلیارد تومانی طلب کرده، گفت: «از این موضوع خبر ندارم. او باید به ایران بازگردد تا چشم در چشم با هم صحبت کنیم. ما او را می‌خواهیم و استقلال خانه خودش است. ضمن اینکه کریمی عنوان کرده که در ایران فقط برای استقلال بازی خواهد کرد. او حتماً دغدغه‌های ما را می‌داند و رفتار حرفه‌ای خواهد داشت. اگر طرفین شرایط یکدیگر را درک کنند، می‌توانند بهم کمک کنند.»


با این وضعیت محمود فکری برای اینکه بداند در لیگ بیستم می‌تواند روی علی کریمی حساب باز کند یا خیر، باید تا پایان اردوی تیم ملی و بازگشت این بازیکن به تهران صبر کند.

تگ ها


استقلال تهران نقل و انتقالات ۱۳۹۹ علی کریمی