تعیین تکلیف نیمار؛ کلید انتقال کوتینیو به بایرن

بایرن مونیخ امیدوار است بتواند از وضعیت نیمار استفاده کرده و یکی از ستاره‌های بارسلونا را به آلمان بیاورد...

تعیین تکلیف نیمار؛ کلید انتقال کوتینیو به بایرن

به گزارش مدال، داستان بایرن مونیخ و فیلیپه کوتینیو می‌تواند جدی شود، اما به گزارش رادیو کاتالونیا، همه چیز به وضعیت انتقال نیمار بستگی دارد. بایرن مونیخ صبح امروز وضعیت انتقال قرضی کوتینیو و حق خرید در آینده را از طریق مدیربرنامه بازیکن جویا شده است.

حتی کریستین فالک، خبرنگار نزدیک به بایرن مونیخ، که تا ساعتی قبل در حال تکذیب ماجرا بود، تایید کرد که بایرن مونیخ به فرمولِ انتقال قرضی رایگان با حق خرید علاقه‌مند است. تنها کاری که باید بایرنی‌ها انجام دهند این است که دستمزد ۱۱ میلیون یورویی کوتینیو را پرداخت کنند. با این حال همچنان همه چیز به وضعیت نیمار بستگی دارد. در حالی که بارسلونا و پاری سن ژرمن بر سر بازگشت نیمار در حال مذاکره هستند، تیم فرانسوی به بارسلونا این پیام را داده بود که کوتینیو را در مذاکرات قبول می‌کند.

حالا باید دید که کوتینیو در نهایت به کدام تیم می رود. از طرفی بایرنی‌ها امیدوار هستند که حتی اگر کوتینیو در ازای بخشی از توافق با نیمار راهی پاریس شد، برای به خدمت گرفتن عثمان دمبله با فرمول مشابه اقدام کنند. به نظر می‌آید همه تیم‌ها در انتظار مشخص شدن تکلیف پرونده نیمار هستند. سه تیم پاری سن ژرمن، بارسلونا و رئال مادرید به طور مستقیم و حالا بایرن مونیخ به طور غیرمستقیم، درگیر ستاره برزیلی هستند!

در همین حال حتی مشخص نیست اگر رئال مادرید ناگهان موفق شود نیمار را به سانتیاگو برنابئو ببرد، تکلیف کوتینیو چه می‌شود!

اخبار مرتبط:

جدی شدن ماجرای بازگشت نیمار به بارسلونا

تگ ها


اخبار نقل و انتقالات نقل و انتقالات فوتبال جهان ستاره برزیلی فیلیپه کوتینیو بارسلونا بایرن مونیخ Bundesliga لالیگا فوتبال