تعیین تکلیف پپ، کلید موفقیت منچسترسیتی

ریو فردیناند به باشگاه منچسترسیتی نسبت به تعلل در تمدید قرارداد پپ گواردیولا هشدار داد و گفت این می‌تواند روحیه بازیکنان سیتی را تخریب کند....

به گزارش "ورزش سه"، ریو فردیناند به باشگاه منچسترسیتی هشدار داد که تعلل در تمدید قرارداد پپ گواردیولا و سکوت خبری در این باره به شایعات و گمانه زنی‌ها درباره آینده سرمربی سیتی دامن خواهد زد و این تاثیر منفی بر نتایج تیم خواهد داشت.

فردیناند می‌گوید تعلل بیشتر و سکوت خبری در این باره هم از نظر روحی روی بازیکنان سیتی تاثیر منفی می‌گذارد و هم باعث می‌شود بازیکن جدیدی برای پیوستن به سیتی تمایل نداشته باشد.

ریو فردیناند در گفتگو با بی تی اسپورت در این باره گفت: " من در دوران فوتبالی ام با چنین شرایطی مواجه نبودم چون سر الکس فرگوسن مربی‌ای بود که همه می‌دانستیم تا هر وقت بخواهد مربی ما است و احترام به او آنقدر بالا بود که جای هیچ شکی باقی نمی‌گذاشت. ولی پپ شخصیت دیگری است که جایگاهی که در قبال بازیکنان دارد برایش از حداکثر اهمیت برخوردار است. ولی مشکل باشگاه این است که به خاطر تمدید با او تعلل کرده و سکوت خبری در پیش گرفته".

ستاره سابق یونایتد در ادامه گفت: " پپ مربی‌ای است که باید از جایگاه برتر خود مطمئن باشد تا بتواند اعتماد به نفس را به بازیکنانش تزریق کند. این در عین حال می‌تواند روی خرید بازیکنان جدید هم تاثیر بگذارد. سیتی در ماه ژانویه به سراغ هر بازیکنی برود کسانی که قبلاً به خاطر نام پپ سریع بله می گفتند حالا شک و شبهه زیادی خواهند داشت".

تگ ها


پپ گواردیولا منچستر سیتی