تعیین سرمربی حریف استقلال؛ به زودی!

مدیران الاهلی در حال انجام آخرین مذاکرات خود برای به خدمت گیری لارنسیو ریجکمپ سرمربی اهل رومانی هستند....

به گزارش "ورزش سه"، پس از برکناری ولادان میلوژویچ از سرمربیگری تیم فوتبال الاهلی عربستان، تمرینات این تیم زیر نظر فصیل ژورمی کمک مربی تیم نوجوانان این باشگاه در حال برگزاری است.


در حالیکه چند روز پیش بود که رسانه های اهل رومانی از امضای قرارداد بین الاهلی و لارنسیو ریجکمپ سرمربی سابق الهلال خبر دادند، اما این انتصاب هنوز شکل رسمی به خود نگرفته و امروز مطبوعات عربستانی از حل اختلافات میان دو طرف خبر دادند.


لارنسیو ریجکمپ که سابقه دو سال قهرمانی با استوا بخارست رومانی در طی فصول ۲۰۱۲ تا ۲۰۱۴ را در کارنامه دارد، هدایت الهلال عربستان را نیز برعهده داشته و با این تیم به فینال لیگ قهرمانان آسیا رسید اما با شکست در بازی پایانی مقابل وسترن سیدنی به مقام دومی رسید و در کمتر از یک سال از این تیم جدا شد.


الریاضیة عربستان اعلام کرده است که این مربی به مدت ۳ ماه و تا پایان لیگ قهرمانان آسیا و لیگ حرفه ای عربستان هدایت الاهلی را برعهده خواهد گرفت و در صورت توافق میان دو طرف، قرارداد او به مدت ۲ سال امضا خواهد شد که هزینه این قرارداد ۴ میلیون دلار خواهد بود.


البته لارنسیو ریجکمپ طی سالهای اخیر دوران خوبی را در حوزه خلیج فارس تجربه نکرده و از سال ۲۰۱۷ که در الوحده و الوصل امارات سرمربیگری کرده، پس از کسب نتایج ضعیف از هر دو تیم اخراج شده است. او در ۷۶ بازی که هدایت این دو تیم اماراتی را برعهده داشت، صاحب ۳۴ پیروزی، ۱۴ تساوی و ۲۸ شکست شده است.

تگ ها


لیگ قهرمانان آسیا استقلال تهران الاهلی لیگ برتر خلیج فارس فوتبال