تعیین سرنوشت بوفون پس از فینال کوپا ایتالیا

جان لوئیجی بوفون به جدایی از یوونتوس می اندیشد و قصد دارد به فوتبالش به عنوان یک دروازه بان ثابت و نه ذخیره پایان دهد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، جان لوئیجی بوفون از فصل گذشته گلر دوم یوونتوس پس از شزنی محسوب می شود. او که بیش از ۱۰۰۰ بازی در دوران فوتبالش انجام داده و از این لحاظ در ایتالیا رکورددار است، در حال حاضر ۴۳ ساله است و گمانه زنی های زیادی در مورد زمان بازنشستگی او وجود دارد.

بوفون یک بار در پایان فصل ۱۸-۲۰۱۷ قصد خداحافظی از فوتبال را داشت ولی در اقدامی عجیب، یووونتوس را به مقصد پی اس جی ترک کرد. او یک سال بعد به یووه بازگشت و تابستان قبل نیز قراردادش را یک ساله تمدید کرد.

بوفون که اخیرا گفته بود تا ۲۰۲۳ بیشتر به فوتبال ادامه نخواهد داد، حالا در مورد ادامه حضورش در یوونتوس هم تردیدهایی دارد. فصل جاری او ۱۰ بازی برابر یووه به میدان رفته است. ۵ بار در سری آ، ۴ بار در کوپا ایتالیا و یک بار نیز در لیگ قهرمانان که برابر بارسا در نوکمپ بود.

بوفون از این شرایط و ذخیره شزنی بودن رضایت ندارد و طبق ادعای گاتزتا دلو اسپورت و نیز توتو اسپورت، به دنبال چالشی جدید در فصل بعد است.

بوفون می خواهد برای تیمی ایتالیایی یا خارجی بازی کند که در آن فیکس بودنش تضمینی باشد و در صورتی که چنین پیشنهادی به وی نرسد، شاید همین تابستان بازنشسته شود. بوفون قصد ندارد به فوتبالش به عنوان یک گلر ذخیره پایان دهد. ۲۳ می او گلر اول یووه در فینال جام حذفی برابر آتالانتا خواهد بود و تصمیم نهایی را پس از این بازی اتخاذ خواهد کرد.

تگ ها


یوونتوس سری آ فوتبال