تغییراتی که جواب نداد/ از مدافع 17 ساله تا حضور ثابت وینگر برزیلی در ترکیب فولاد

فولاد روز گذشته با 5 تغییر نسبت به بازی هفته دوم به مصاف نفت مسجدسلیمان رفت، هر چند در نهایت با تساوی بدون گل متوقف شد ......

فولاد روز گذشته با 5 تغییر نسبت به بازی هفته دوم به مصاف نفت مسجدسلیمان رفت، هر چند در نهایت با تساوی بدون گل متوقف شد.
به گزارش خبرنگار مدال، فولاد روز گذشته در جریان هفته سوم لیگ برتر در در مسجدسلیمان به مصاف نفت رفت و در نهایت با تساوی بدون گل متوقف شد. پس از شکست سنگین و نمایش ناامیدکننده در تهران مقابل پرسپولیس، سیروس پورموسوی در این بازی فولادی‌ها را با 6 تغییر روانه میدان کرد هر چند این تغییرات نیز منجر به پیروزی فولادی‌ها نشد تا با توجه به پیروزی هفته نخست و این تساوی، به جمع تیم‌های 4 امتیازی لیگ بپیوندند.
احسان مرادیان، ایوب والی، حسن بیت‌سعید، سروش رفیعی و لوسیانو پریرا 5 بازیکنی بودند که در ترکیب فولاد نسب به بازی هفته دوم مقابل پرسپولیس باقی مانده بودند و 5 بازیکن جدید نسبت به هفته دوم در ترکیب این حضور داشتند. پورموسوی در این دیدار میلاد بدرقه را در دفاع میانی جایگزین عبدالله کرمی باتجربه کرده بود و فرزاد جعفری و پیمان شیرزادی 2 مدافع کناری این تیم در بازی با پرسپولیس جای خود را به ترتیب به رضا میرزایی و احمدرضا جلالی داده بودند. در این میان حضور احمدرضا جلالی 17 ساله در دفاع چپ غیرقابل‌پیش‌بینی‌ترین تغییر پورموسوی در این بازی بود و جلالی که سابقه حضور در تیم‌های ملی رده پایه را دارد نخستین دهه هشتادی فولاد لقب بگیرد.
در خط هافبک و در غیاب سینا مریدی محروم، فرشاد سالاروند نیز از ترکیب کنار رفت تا میثم دورقی تک هافبک دفاعی فولاد باشد و در کناره‌ها با انتقال رضا میرزایی به سمت راست خط دفاعی، تارتا سوارز برزیلی و همراه با حسن بیت‌سعید حضور داشتند و سروش رفیعی نیز به مانند بازی با پرسپولیس هافبک بازیساز فولادی‌ها بود. همچنین مهدی زبیدی نیز در خط حمله به لوسیانو پریرا اضافه شده بود تا فولاد مقابل نفت با 2 مهاجم بازی کند. هر چند تدابیر پورموسوی در این بازی ثمری برای فولاد نداشت و تنها یک امتیاز از این دیدار عاید فولادی‌ها شد.

تگ ها


اخبار روز فولاد خوزستان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال