تغییرات اجباری در ترکیب پرسپولیس/ نعمتی دفاع راست می شود

مصدومیت محمد انصاری تغییراتی را در ترکیب تیم پرسپولیس به همراه خواهد داشت ......

مصدومیت محمد انصاری تغییراتی را در ترکیب تیم پرسپولیس به همراه خواهد داشت.

به گزارش خبرنگار مدال، بعد از آنکه پرسپولیسی ها حسین ماهینی را به دلیل پارگی رباط صلیبی از دست دادند حالا محمد انصاری هم در دیدار مقابل کاشیما آنتلرز با مصدومیتی مشابه مواجه شده و او هم احتمالا تا ماه ها خانه نشین خواهد شد.
فشار بازی ها و مصدومیت های پیاپی باعث شده تا برانکو دو مهره اصلی خط دفاعی تیم اش را از دست بدهد و به دلیل محرومیت نقل و انتقالاتی سرخ پوشان حالا دست های سرمربی کروات این تیم بیش از پیش خالی است.
بعد از مصدومیت محمد انصاری باز دیگر شاهد تغییرات اجباری در خط دفاع تیم پرسپولیس خواهیم بود؛ حداقل تا نیم فصل شایان مصلح در پست دفاع چپ باقی خواهد ماند، خلیل زاده که بعد از مصدومیت ماهینی از عمق به سمت راست خط دفاع منتقل شده بود تا جای خالی شماره ۱۳ را پر کند ناگریز به عمق بازمی گردد و بار دیگر در کنار سید جلال حسینی قرار خواهد گرفت، سیامک نعمتی هم به احتمال فراوان از این پس دفاع راست پرسپولیس است.
سیامک نعمتی در فصل جاری در لیگ قهرمانان آسیا یکبار در بازی رفت مقابل السد در قطر که با برتری یگ بر صفر سرخ پوشان همراه بود در سمت راست خط دفاعی پرسپولیس قرار گرفت و نمایش قابل قبولی داشت؛ حالا با مصدومیت انصاری از این پس او حداقل تا نیم فصل و اضافه شدن مهدی شیری در این پست به میدان می رود.

تگ ها


پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال