تغییرات احتمالی خط دفاعی پرسپولیس مقابل نفت مسجدسلیمان

پرسپولیس در شرایطی مقابل نفت مسجدسلیمان به میدان خواهد رفت که پیش‌بینی ترکیب 4 نفره خط دفاعی این تیم در این بازی کار آسانی نخواهد بود....

به گزارش خبرنگار مدال، پرسپولیس در دیداری از هفته یازدهم لیگ برتر عصر جمعه در شرایطی به مصاف نفت مسجدسلیمان خواهد رفت که آرایش تدافعی این تیم در این بازی قابل پیش‌بینی نیست و کالدرون در هر پست چند بازیکن آماده در اختیار دارد.
قلب خط دفاعی دردسر شیرین این روزهای کالدرون است؛ جایی که وی شجاع خلیل‌زاده، سیدجلال حسینی، محمدحسین کنعانی‌زادگان و محمد انصاری را در اختیار دارد. خلیل‌زاده و حسینی دو مدافع مطمئن سال‌های اخیر پرسپولیس بوده‌اند و کنعانی‌زادگان در بازگشت به این تیم روزهای خوبی را پشت سرگذاشته و در تیم ملی نیز جایگاه ثابتی در اختیار دارد. انصاری نیز مدافع چپ پایی است که در بازی‌های اخیر عملکرد خوبی در زمین داشته و جز بازیکنان مورد اعتماد کالدرون محسوب می‌شود. 
در میان بازیکنان مذکور حضور محمدحسین کنعانی‌زادگان در ترکیب اصلی قابل پیش‌بینی است و این مدافع قدرتی را باید یکی از مدافعین اصلی پرسپولیس در بازی با نفت مسجدسلیمان دانست. از سوی دیگر با توجه به پایان رسیدن محرومیت شجاع خلیل‌زاده و روندی که سرخ‌ها در فصل جاری طی کرده‌اند می‌توان حدس زد که سیدجلال حسینی کمترین شانس را برای بازی با نفت مسجدسلیمان در ترکیب اصلی داشته باشد.
محمد انصاری و شجاع خلیل‌زاده دو مدافعی هستند که توانایی بازی در جناحین خط دفاعی را دارند و احتمال حضور توامان این دو در ترکیب پرسپولیس در بازی با نفت مسجدسلیمان زیاد خواهد بود. در این میان به نظر می‌رسد کالدرون به مانند بازی با ماشین‌سازی در هفته نهم لیگ برتر، از شجاع در سمت راست خط دفاعی استفاده کند و انصاری را در سمت چپ قلب دفاع به میدان بفرستد.
در سمت راست بازیکنانی چون مهدی شیری و سیامک نعمتی نیز در اختیار کالدرون هستند که شانس کمتری نسبت به شجاع خلیل‌زاده برای حضور در ترکیب اصلی خواهند داشت و در سمت چپ با توجه به حضور محمد انصاری در قلب خط دفاعی، محمد نادری ملی‌پوش انتخاب اول کالدرون خواهد بود.

 

بیشتر بخوانید:
وضعیت مبهم چند پرسپولیسی؛ جوان‌ها جدا می‌شوند؟

تگ ها


پرسپولیس ترکیب پرسپولیس اخبار پرسپولیس ترکیب احتمالی پرسپولیس خط دفاع پرسپولیس شجاع خلیل زاده جلال حسینی محمدحسین کنعانی زادگان محمد انصاری مهدی شیری سیامک نعمتی محمد نادری پرسپولیس نفت مسجد سلیمان هفته یازدهم لیگ برتر هفته یازدهم لیگ نوزدهم فوتبال