تغییرات اساسی در ترکیب اصلی پرسپولیس/بازگشت امید برای فینال آسیا؟

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در حالی ترکیب این تیم را برای بازی با شهرخودرو مشخص کرد که تغییراتی را نسبت به هفته های گذشته داشته است....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، یحیی گل محمدی در حالی ترکیب پرسپولیس را برای دیدار امروز این تیم در هفته چهارم رقابت‌های لیگ برتر مقابل شهرخودرو انتخاب کرده است که تغییرات زیادی نسبت به سه هفته گذشته داشته است.

سرمربی سرخپوشان پایتخت پس از موفقیت خط دفاعی این تیم در سه هفته ابتدایی لیگ برتر که مانع از گل خوردن این تیم شد تصمیم به حفظ چهار مدافع خود در دیدار با شهرخودرو گرفت. حامد لک همچون همیشه در چارچوب دروازه این تیم ایستاد تا سید جلال حسینی و محمد حسین کنعانی زادگان در قلب دفاع پرسپولیس در کنار مهدی شیری و سعید اقایی بازی کنند.

با این حال گل محمدی تصمیم گرفت با توجه به محرومیت وحید امیری و احسان پهلوان در دیدار فینال لیگ قهرمانان ۲۰۲۰ آسیا آنها را از جمع یازده مرد اصلی خود در آستانه این دیدار حساس خارج کند. او کمال کامیابی نیا را نیز نیمکت نشین کرد تا میلاد سرلک، احمد نورالله‌ی، بشار رسن و سیامک نعمتی در جمع هافبک‌های این تیم قرار بگیرند.

عملکرد ناموفق مهدی عبدی در خط حمله پرسپولیس نیز سبب شد تا او به نیمکت پرسپولیس رفته و آرمان رمضانی جای او را در خط حمله بگیرد.

امید عالیشاه نیز پس از مدت‌ها به ترکیب اصلی پرسپولیس بازگشت تا بتواند مهارت‌های خود را در آستانه فینال لیگ قهرمانان آسیا به رخ مربیان پرسپولیس بکشد.

دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس و شهر خودرو مشهد ساعت ۱۶:۱۵ امروز در هفته چهارم رقابت‌های لیگ برتر در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود.

بیشتر بخوانید:

آرمان رمضانی و طرح سرنوشت در فینال آسیا

ترکیب پرسپولیس برابر شهرخودرو مشخص شد

 

 

تگ ها


تیم فوتبال پرسپولیس لیگ قهرمانان فوتبال آسیا لیگ برتر فوتبال ایران فوتبال ایران پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال