تغییرات برق آسا در فدراسیون شطرنج!

در حالی که قرار بود اوایل آبان ماه انتخابات فدراسیون شطرنج برگزار شود، با لغو مجمع این روزها روند تغییرات در این فدراسیون شدت گرفته است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، فدراسیون شطرنج چند روز پیش از نوروز سال ۹۹ با پایان دوره ۴ ساله پهلوان زاده، وارد دوره سرپرستی شد. فرهاد نیکوخصال با حکم وزیر ورزش، سرپرستی این فدراسیون را برعهده گرفت تا شرایط را برای برگزاری انتخابات فراهم کند.


این اتفاق با گذشت ۸ ماه هنوز رخ نداده و به جز جابجایی برخی کارمندان، از سوی سرپرست اقدام خاص دیگری را شاهد نبودیم.


البته قرار بود در دهه اول آبان ماه انتخابات فدراسیون شطرنج برگزار شود که با نظر فدراسیون پزشکی ورزشی و به دلیل بالا رفتن تعداد مبتلایان به کرونا این مجمع لغو شد. جالب اینجاست فرهاد نیکوخصال که قرار بود دو هفته قبل اتاق ریاست فدراسیون را به فرد دیگری تحویل دهد، در روزهای اخیر دست به جابجایی های پرتعدادی زده است.


تغییر نایب رییس فدراسیون، اخراج مدیر تیم های ملی، برکناری رییس کمیته آموزش و اخراج مسئول دبیرخانه فدراسیون کافی نبوده و حالا نوبت به مدیرروابط عمومی فدراسیون رسیده تا کنار برود. محمدرضا پشوتن در شرایطی با بهانه تعدیل نیرو و کاهش هزینه ها، با فدراسیون قطع همکاری کرده که این روزها فرد جدیدی در فدراسیون این سمت را برعهده گرفته است.


به نظر می رسد در صورتی که انتخابات فدراسیون به این زودی برگزار نشود، ایجاد تغییرات و خلوت تر کردن فدراسیون در دستور کار سرپرست فدراسیون قرار دارد.

بیشتر بخوانید:

وداع تلخ فیروزجا از مسابقات آنلاین شطرنج

مقصودلو: مقابل کارلسن از موقعیت‌ها استفاده نکردم

 

 

تگ ها


شطرنج Chess