تغییرات بزرگ در پرسپولیس و استقلالی حتمی است/عرب و فتحی می روند

دو باشگاه پرسپولیس و استقلال تا پایان هفته دچار تغییرات مدیریتی خواهند شد...

به گزارش مدال،طی دو هفته اخیر در چند نوبت از تغییرات مدیریتی در باشگاه پرسپولیس خبر داده و نوشتیم که ایرج عرب صندلی مدیرعاملی را به فرد دیگری خواهد داد.

اتفاقی که مدتهاست هواداران پرسپولیس منتظر آن بوده و بعد از جدایی برانکو ایوانکوویچ در فضای مجازی و حتی با حضور در مقابل وزارت،محل باشگاه و بازی های تدارکاتی تیم شان علیه عرب و دیگر اعضای هیات مدیره تیم محبوبشان موضع گیری کردند.

کار به جایی رسید که امروز علی پروین چهره اسطوره ای فوتبال ایران و باشگاه پرسپولیس موضع گیری شدیدی علیه سلطانی فر و داورزنی انجام داد و طی جمله ای تاریخی تاکید کرد:"مدیران پرسپولیس و استقلال را از توی قوطی در می آورند"

اظهار نظری که نشان می دهد ایرج عرب هیچ حامی در میان هواداران و پیشکسوتان پرسپولیس ندارد.

با تمام این ها رصد کردن اتفاقاتی که طی چند ماه اخیر در پرسپولیس و استقلال رخ داده،گواهی می دهدکه اوضاع در پرسپولیس و همین طور استقلال مناسب نیست.

در هیات مدیره استقلال اوضاع عجیب است.میرشاد ماجدی به بهانه تیم امید در تایلند به سر می برد.کامران منزوی برای سفر راهی کانادا شده و سعادتمند استعفا داده است.در این بین به نظر می رسد تنها خلیل زاده در کنار فتحی حضور دارد.اتفاقی که نشان می دهد مدیرعامل استقلال کاملا تنها است.

این اختلافات در باشگاه پرسپولیس نیز وجود دارد.هاشمی از سمت خود استعفا داده و چند ماهی است که در جلسات هیات مدیره حاضر نمی‌شود .دلیل آن هم اختلاف با ایرج عرب است.

از سوی دیگر محمد مهدی نبی از کمترین میزان محبوبیت بین هواداران پرسپولیس برخوردار است و جعفر کاشانی نیز هیچ اقدام درخور توجهی برای رضایت مندی هواداران و تحلیل گران حوزه پرسپولیس انجام نداده است.رغبتی نیز که نزدیک ترین فرد به وزارت ورزش است و شنیده می شود و به همین دلیل شانس بالایی برای مدیرعاملی پرسپولیس دارد موضع سکوت را در پیش گرفته و یکی در میان در جلسات هیات مدیره حضور پیدا می کند.در کل این اتفاقات سبب شده تا هواداران پرسپولیس به شدت نگران وضعیت باشگاه و هیات مدیره باشند.

وضعیت دو باشگاه پرسپولیس و استقلال به جایی رسیده که محمدرضا داورزنی، معاون وزیر ورزش و جوانان امروز در نشست خبری خود تاکید کرد:"ظرف این هفته پرسپولیس تعیین تکلیف خواهد شد"

حال باید دید آیا ایرج عرب که در روز‌های گذشته شایعاتی مبنی بر جدایی اش از پرسپولیس به گوش می‌رسید، از سمتش جدا و فرد دیگری جای او را خواهد گرفت یا نفرات جدیدی به عنوان اعضای هیات مدیره به پیکره مدیریتی این باشگاه اضافه خواهند شد.

جالب است بدانید روز 2۷ اسفند سال گذشته، ایرج عرب، جعفر کاشانی، علی رغبتی، سید مهرداد هاشمی و مهدی محمد نبی به عنوان اعضای هیئت مدیره این باشگاه انتخاب و معرفی شدند و پس از حدود ۶ ماه این هیئت مدیره دچار تغییر و تحول خواهد شد.

در این میان اگرچه داورزنی اشاره ای به انجام تغییرات در استقلال نداشته اما خبرهای موثق خبرنگار مدال حاکی از آن است که تکلیف نفراتی در هیات مدیره این باشگاه نیز مشخص شده و احتمالا وضعیت سعادتمند یا جانشین او معلوم می شود.

اخبارمرتبط:

پروین: داورزنی چه کاره است که برای پرسپولیس و استقلال تصمیم می‌گیرد!

واکنش داوزنی به صحبت‌های پروین؛ از قوطی مدیر درنیاوردیم!

تگ ها


لیگ برتر فوتبال ایران تغییرات در پرسپولیس و استقلال یادداشت اختصاصی پرسپولیس استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال