تغییرات بزرگ در کادر مدیریتی باشگاه سپاهان/ ساکت جای تابش را می گیرد؟

پس از تغییرات در سطح کلان مدیریتی شرکت فولاد مبارکه سپاهان به زودی قرار است تغییرات بزرگی در کادر مدیریتی باشگاه هم رخ دهد ......

 پس از تغییرات در سطح کلان مدیریتی شرکت فولاد مبارکه سپاهان به زودی قرار است تغییرات بزرگی در کادر مدیریتی باشگاه هم رخ دهد.

 به گزارش مدال،میزان نوشت: پس از اینکه تغییراتی مدیریتی در سطح کلان شرکت فولاد مبارکه رخ داد حالا شنیده می‌‌شود قرار است در کادر مدیریتی باشگاه سپاهان هم تغییرات بزرگی رخ دهد.

در راستای این شنیده‌ها قرار است دو مدیر سابق باشگاه سپاهان جای دو مدیر فعلی این مجموعه را بگیرند و به احتمال زیاد شاهد تغییرات عظیمی در این باشگاه برای نیم‌فصل دوم باشیم.

بر همین اساس قرار است محمدرضا ساکت و محسن پورسینا جایگزین مسعود تابش و علیرضا نیکفر مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره فعلی باشگاه سپاهان در باشگاه سپاهان شوند.

گفتنی است به تازگی پورسینا به عنوان عضو جدید هیئت مدیره از سوی عظیمیان، مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه سپاهان منصوب شده و با توجه به رابطه خوبی که بین این 2 وجود دارد، احتمالا به زودی به عنوان رئیس هیئت مدیره جایگزین نیکفر خواهد شد. همچنین محمدرضا ساکت که به تازگی به دلیل قانون منع به کارگیری بازنشستگان از سمت دبیرکلی فدراسیون فوتبال کناره‌گیری کرده و سابقه مدیرعاملی باشگاه سپاهان را هم دارد جایگزین تابش خواهد شد.

ساکت و پورسینا پیش از این هم در دهه 80 به عنوان رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل در باشگاه سپاهان با هم کار کرده‌اند و در زمان مدیریت این دو که سابقه همکاری خوب و نزدیکی هم با هم داشته‌اند، سپاهان نتایج خوبی در لیگ برتر، جام حذفی، لیگ قهرمانان آسیا گرفته و حتی حضور در جام باشگاه‌های جهان را هم تجربه کرده است و بعید نیست دوباره با یکدیگر تیم سابق مدیریتی خود را تشکیل دهند.