تغییرات بی‌پایان در ترکیب تیم ملی

تیمملی ایران با 2 تغییر در ترکیب اصلی خود به مصاف چین خواهد رفت....

تیمملی ایران با 2 تغییر در ترکیب اصلی خود به مصاف چین خواهد رفت.

به گزارش خبرنگار مدال، ترکیب تیم ملی ایران برای بازی با چین مشخص شد و بر این اساس کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی باز هم با چند تغییر تیم ملی را روانه میدان کرده است.

درون دروازه، علیرضا بیرانوند به مانند 4 بازی اخیر حضور خواهد داشت و تلاش خواهد کرد آمار کلین‌شیت‌های خود در این جام را به 5 برساند. در خط دفاعی، محمدحسین کنعانی‌زادگان درعمق جایگزین مجید حسینی شده و مرتضی پورعلی‌گنجی، رامین رضاییان و میلاد محمدی سه مدافع دیگر تیم ملی هستند.
در خط میانی و در غیاب وحید امیری محروم، احسان حاج‌صفی در پست هافبک تهاجمی مایل به چپ بازی خواهد کرد و امید ابراهیمی و اشکان دژاگه دو بازیکن دیگر خط میانی تیم ملی خواهند بود. کی‌روش به مانند چند بازی گذشته باز هم تیم ملی را با آرایش 4-1-4-1 راهی زمین کرده و امید ابراهیمی عقب‌تر از دو هافبک دیگر تیم ملی بازی خواهد کرد. در خط حمله نیز علیرضا جهانبخش، مهدی طارمی و سردار آزمون به مانند بازی با عمان در ترکیب اصلی حضور خواهند داشت.
تیم ملی ایران در این بازی دو تغییر در ترکیب خود داشته که یکی از آن‌ها مربوط به غیبت وحید امیری محروم بوده و دیگری جایگزینی کنعانی‌زادگان در ترکیب اصلی به جای مجید حسینی و این اتفاق در حالی رخ داده که در 4 بازی اخیر تیم ملی همواره شاهد 3 تا 4 تغییر در ترکیب تیم ملی در هر بازی بوده‌ایم.
گفتنی است این دیدار از ساعت 19:30در ورزشگاه محمد بن زاید ابوظبی برگزار خواهد شد.