تغییرات زیاد عامل افت استقلال شده است/ تیم‌ها شرایط بدی را داشتند

پیشکسوت فوتبال ایران تاکید کرد به دلیل تعطیلاتی که پیش آمد، اکثر تیم‌ها شرایط بدی را سپری کردند و با افت لیگ را شروع کردند....

رسول غنی زاده در گفت و گو با خبرنگار مهر در مورد عملکرد تیم ها در هفته بیست و پنجم گفت: قهرمانی پرسپولیس مسجل شده است، این تیم با پیروزی برابر فولاد خوزستان و نفت مسجدسلیمان فاصله امتیازی خود را با رقبا زیاد کرد و حالا باید جشن قهرمانی بگیرد.

وی تاکید کرد: بعد از پرسپولیس که قهرمانی اش مسجل شده سپاهان، استقلال، فولاد خوزستان، تراکتورسازی و شهرخودرو به دنبال کسب سهمیه لیگ قهرمانان هستند البته با نتایجی که در هفته بیست و پنجم شکل گرفت استقلال امیدوارتر شد.

غنی زاده در مورد دلیل افت آبی پوشان در هفته های گذشته گفت: این فقط مختص استقلال نیست اکثر تیم ها این افت را داشته اند و شرایط بدی را سپری کرده اند اما استقلال تغییرات زیادی در خود دید و همین مسائل باعث شد تیم دچار افت شدیدی شود. کادر فنی تغییر کرد، مدیریت عوض شد، کارهای بدنسازی متفاوت شد زیرا در ابتدا بازیکنان زیر نظر یک بدنساز ایتالیایی کار می کردند که با رفتن آنها بدنساز جدید آمد و به طور حتم شیوه های نفر قبل با فرد جدید متفاوت شد، در مجموع این تغییرات پی در پی باعث افت آبی پوشان بعد از شروع دوباره لیگ بود.

هافبک سابق پاس تهران در پایان خاطرنشان کرد: خیلی ها آرزو می کنند این لیگ زودتر تمام شد و یک لیگ خوب را در آینده ببینیم متاسفانه لیگ نوزدهم  آنقدر طولانی شد و فرسایش پیدا کرد که مردم هم خیلی پیگیر این بازی ها نیستند و نبود تماشاگران در ورزشگاه هم یکی از دلایل افت لیگ نوزدهم شد. امیدوارم هر چه زودتر ویروس کرونا از بین برود تا دوباره شاهد حضور تماشاگران در ورزشگاه باشیم و بتوانیم لیگ منظم و جذابی را تماشا کنیم.

تگ ها


تیم فوتبال پرسپولیس ورزشگاه تیم فوتبال استقلال تهران رسول غنی زاده