تغییرات قطعی در ترکیب تیم ملی والیبال

پیمان اکبری مربی تیم‌ملی والیبال کشورمان از ایجاد تغییرات در ترکیب این تیم جهت رویارویی با تیم‌های کوبا و مکزیک خبر داد....

به گزارش مدال، مربی تیم ملی والیبال ایران گفت: قطعا برابر تیم‌های مکزیک و کوبا تغییراتی در ترکیب خواهیم داشت تا در نهایت برابر روسیه با ترکیب اصلی بازی کنیم.

به گزارش ایسنا، پیمان اکبری مربی تیم ملی والیبال ایران درباره آخرین وضعیت ملی‌پوشان پیش از دیدار با تیم ملی کوبا در انتخابی المپیک، گفت: خدا را شکر صبح امروز جمعه آخرین تمرین خود را با شادابی خوبی پشت سر گذاشتیم و بیشتر با کارهای کششی، مرور سرویس و دریافت خود را برای بازی مقابل تیم ملی کوبا آماده کرده‌ایم. ملی‌پوشان روحیه خوبی دارند و قطعا برای جنگیدن وارد زمین خواهند شد.

او در پاسخ به این سوال که آیا برابر تیم‌های مکزیک و کوبا تیم ملی ایران تغییراتی در ترکیب خود خواهد داشت؟ اظهار کرد: قطعا در این دو بازی تغییراتی را در ترکیب خواهیم داشت تا سرانجام با ترکیب اصلی برابر حریف قدرتمند خود در این مرحله یعنی روسیه حاضر شویم.

اکبری ادامه داد: هدف اصلی ما کسب سهمیه المپیک در همین بازی‌های روسیه است، اما نمی‌توان هیچ یک از تیم‌ها را ضعیف دانست چرا که با همه توان در این مسابقات شرکت کرده‌اند. قطعا کسب سهمیه در این مسابقات خواسته قلبی ما است، اما فراموش نکنیم که تیم روسیه یکی از پر قدرت‌ترین تیم‌های حاضر در جهان است، تیمی که در لیگ ملت‌ها با جوانان خود عنوان قهرمانی را کسب کرد.

او در مورد بازی امروز برابر کوبا نیز گفت: کوبا چندان تیم ضعیفی نیست، سال گذشته در بلغارستان با این تیم بازی کرده و سه بر یک به برتری رسیدیم، اما الان کوبا با تجربه‌تر شده و کار قطعا برابر تیم‌هایی مثل مکزیک و کوبا هم سخت است. بازیکنان با همه توان برابر آن‌ها بازی خواهند کرد.

به گزارش ایسنا، تیم ملی والیبال ایران در نخستین بازی خود از مرحله اول انتخابی المپیک ۲۰۲۰ توکیو، امروز (جمعه) ۱۸ مرداد ماه از ساعت ۱۷:۳۰ در شهر سن‌پترزبورگ به مصاف تیم ملی کوبا می‌رود.

اخبار مرتبط:
برنامه امروز تیم‌ملی والیبال ایران؛ چگونه به المپیک می‌رویم؟

تگ ها


پیمان اکبری پخش زنده والیبال والیبال ایران کوبا والیبال ایران مکزیک والیبال المپیک والیبال مقدماتی المپیک تیم ملی والیبال والیبال