تغییرات لیورپول برایم شگفت انگیز بوده است

خاویر ماسکرانو، ستاره سابق لیورپول تمجید ویژه‌ای از سرمربی این تیم یعنی یورگن کلوپ انجام داد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، لیورپول در فصل جاری رقابت‌های لیگ برتر در عملکرد فوق‌العاده‌ای از خود ارائه داده و بچپیش از تعلیق رقابت‌ها به دلیل شیوع ویروس کرونا با ۸۲ امتیاز در صدر جدول قرار گرفته است. این در حالی است که منچسترسیتی تنها با ۵۷ امتیاز در رده دوم قرار گرفته است؛ موضوعی که باعث شده لیورپول در آستانه قهرمانی در لیگ برتر پس از ۳۰ سال قرار بگیرد.

خاویر ماسکرانو که سابقه بازی برای لیورپول را در کارنامه دارد ضمن تمجید از عملکرد این تیم در فصل جاری رقابت‌های لیگ برتر گفت: " تغییر و تحولاتی که لیورپول داشته برایم شگفت انگیز بوده است. این تغییرات کاملاً باب میلم بوده چرا که در نهایت منجر می‌شود که شما تیم فوق‌العاده و کامل تری داشته باشید."

ماسکرانو در ادامه به تمجید از یورگن‌کلوپ پرداخت و گفت: " واضح است که یورگن کلوپ کار بسیار بزرگی در لیورپول انجام داده است. از وقتی که او هدایت دورتموند را برعهده داشت، بازی های تیمش را دنبال می‌کردم. او از آن زمان هم روش پرس کردن را در دستور کار خود قرار می داد که حالا در لیورپول نیز این موضوع تکرار شده البته بازی مالکانه نیز به این روش اضافه شده است."

بیشتر بخوانید:

اسطوره لیورپول: قدرت مدیریت هندرسون در لیورپول استثنایی است

واکنش شیک سرمربی لستر به قهرمانی لیورپول!

 

 

تگ ها


تیم ملی آرژانتین ماسکرانو فوتبال جهان یورگن کلوپ لیورپول آرژانتین فوتبال