تغییرات گسترده در تیم فوتبال الاهلی عربستان

به گزارش مدال به نقل از ایسنا: به نقل از اسپورت 24، الاهلی عربستان به یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا راه پیدا کرده و باید در این مرحله به مصاف تیم فوتبال پرسپولیس برود ......

به گزارش مدال به نقل از ایسنا: به نقل از اسپورت 24، الاهلی عربستان به یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا راه پیدا کرده و باید در این مرحله به مصاف تیم فوتبال پرسپولیس برود. این  تیم عربستانی خود را آماده تغییرات گسترده در تابستان می کند و به نظر می رسد که برای حضور قدرتمندانه برای تیم فوتبال پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا به دنبال جذب بازیکنان خارجی بزرگی است.
این سه بازیکن خارجی خود را در فهرست فروش قرار داده و این نشان می دهد که آنها به دنبال جذب بازیکنان بزرگ تری در تابستان هستند.
فتفاتزیدیس یونانی، سعد الامیر عراقی و محمد عبدالشافی مصری در فهرست فروش باشگاه الاهلی قرار گرفته اند و این باشگاه عربستانی تنها عمر السومه را در فهرست خود برای فصل بعد قرار داده است.
این باشگاه عربستانی دور روز پیش رئیس جدید خود را هم انتخاب کرد و قرار است که سرمربی جدید این تیم هم به زودی اعلام شود، چرا که آنها اعلام کرده اند که به دنبال انتخاب جانشینی شایسته برای کریستیان گروس سرمربی با تجربه خود هستند.

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال