تغییر اساسی در ترکیب بولیوی در مصاف با ایران

یک رسانه بولیوی از تغییر اساسی ترکیب تیم ملی فوتبال این کشور برای بازی دوستانه با ایران در ورزشگاه آزادی تهران خبر داد ......


یک رسانه بولیوی از تغییر اساسی ترکیب تیم ملی فوتبال این کشور برای بازی دوستانه با ایران در ورزشگاه آزادی تهران خبر داد.
به گزارش مدال، بازیکنان تیم ملی فوتبال بولیوی عصر امروز (دوشنبه) تمرین طراحی‌شده از سوی سزار فاریاس، سرمربی ونزوئلایی را در تهران جهت بازی با ایران برگزار می‌کنند. این تمرین ترسیم کننده بازی فردا است و انتظار می‌رود سزار فاریاس بر خلاف بازی شنبه گذشته برابر میانمار تغییر اساسی در ترکیب بولیوی ایجاد کند.
بر اساس این گزارش، سرمربی تیم ملی فوتبال بولیوی تغییر اساسی در ترکیب تیمش را جهت فرصت‌دادن بیشتر به بازیکنان جوان و کسب تجربه بین‌المللی انجام می‌دهد. در بازی برابر ایران بازیکنانی برای بولیوی به میدان می‌روند که در بازی‌های گذشته و برابر میانمار دقایق کمتری به میدان رفتند یا بازی نکردند.
سایت الدیا بولیوی سپس درباره ورزشگاه آزادی تهران به عنوان محل برگزاری بازی دوستانه ایران و بولیوی نوشت: این بازی در ورزشگاه ملی ایران برگزار می‌شود که آزادی نام دارد. ظرفیت این ورزشگاه ۷۱ هزار و ۱۱۶ نفر است که در زمان تاسیس خود برای ۱۰۰ هزار تماشاگر تعبیه شده بود. البته به دلیل ایمنی در دوران بازسازی دچار کاهش ظرفیت در سکو‌ها شد.
بازی دوستانه ایران و بولیوی از ساعت ۱۹:۳۰ دقیقه فردا (سه‌شنبه) آغاز می‌شود.
 

تگ ها


فوتبال