تغییر اساسی در جدال ستاره‌های NBA

رقابت ستاره های لیگ بسکتبال حرفه ای آمریکا در سال ۲۰۱۸ در سالن استیپلز سنتر شهر لس آنجلس ولی با شیوه ای جدید برگزار خواهد شد ......

رقابت ستاره های لیگ بسکتبال حرفه ای آمریکا در سال ۲۰۱۸ در سالن «استیپلز سنتر» شهر لس آنجلس ولی با شیوه ای جدید برگزار خواهد شد.

به گزارش مدال به نقل از  خبرگزاری تسنیم، 2 مسابقه اخیر ستاره های لیگ بسکتبال حرفه ای آمریکا (NBA All-Star)  با نتایج 192 بر 182 و 196 بر 173 به سود کنفرانس غرب به پایان رسید. همین نتایج عجیب و غریب باعث شد تا رئیس سازمان لیگ بسکتبال حرفه ای آمریکا و اتحادیه بازیکنان به فکر بیفتند تا جنبه رقابت این نمایش بی نظیر را دوباره زنده کند.

رقابت ستاره های لیگ بسکتبال حرفه ای آمریکا در سال 2018 در سالن «استیپلز سنتر» شهر لس آنجلس ولی با شیوه ای جدید برگزار خواهد شد. در روش جدید، طرفداران بسکتبال در هر کنفرانس به جای انتخاب 12 بازیکن، یک بازیکن را ار بین 22 نفر منتخب به عنوان کاپیتان هر کنفرانس انتخاب خواهند کرد و این کاپیتان می تواند اعضای تمیش را از هر منطقه از آمریکا به تیمش دعوت کند. به ایت ترتیب دیگر کنفرانس شرق و غرب در دیدار ستاره ها، معنی نخواهد داشت.

پس از نتایج ثبت شده در مسابقات اخیر ستاره ها، سازمان لیگ و اتحادیه بازیکنان NBA هر دو به این نتیجه رسیدند که روحیه مبارزه و رقابت باید در رویارویی ستاره ها زنده شود.

تگ ها


اخبار روز بسکتبال