تغییر برنامه‌های نقل‌وانتقالات رئال با مصدومیت آسنسیو؛ بیل ماندنی شد؟

با توجه به مصدومیت شدید مارکو آسنسیو به نظر می‌رسد که تمامی برنامه‌های نقل‌وانتقالاتی باشگاه رئال مادرید در روزهای پیش رو دستخوش تغییر و تحول اساسی شود....

به گزارش مدال؛ شیرینی کام‌بک روز گذشته رئال مادرید مقابل آرسنال و پیروزی در ضربات پنالتی، با مصدومیت شدید «مارکو آسنسیو» به یک خاطره تلخ تبدیل شد، ستاره‌ای که یکی از بهترین‌های کهکشانی‌ها در این مسابقه بود و توانست گل تساوی بخش رئالی‌ها را نیز به ثمر برساند اما حالا مصدومیت او از ناحیه رباط صلیبی مسئولان باشگاه را در فکر فرو برده است.

با توجه به اینکه مصدومیت رباط صلیبی می‌تواند 8 تا 9 ماه آسنسیو را خانه‌نشین کند، برنامه‌های رئال مادرید در فصل نقل‌وانتقالات به شکل قابل توجهی دستخوش تغییرات خواهد شد.

به گزارش «مارکا» مسئولان باشگاه تمامی گزینه‌های خروجی را فعلاً از لیست خروج خارج کرده‌اند تا با بررسی دقیق شرایط در خصوص آنها تصمیم بگیرند. منابع نزدیک به باشگاه اعلام کرده‌اند که حتی آینده «گرت بیل» و «خامس رودریگز» که هر دو جدایی‌شان قطعی به نظر می‌رسید نیز تحت تاثیر شرایط کنونی قرار گرفته است. ضمن اینکه نام ایسکو نیز از لیست فروش باشگاه خط خورده است.

در این بین براهیم دیاز که ژانویه از منچسترسیتی به سانتیاگوبرنابئو پیوست و ممکن بود تابستان قرض داده شود، حالا احتمال حضورش در سانتیاگوبرنابئو افزایش یافته. این مصدومیت همچنین باعث می‌شود  که «وینیسیوس جونیور»، «رودریگو گوئس» و «تاکفوسا کوبو» دقایق بیشتری در تیم نخست نصیب‌شان شود.

بیشتر بخوانید:

پارگی رباط صلیبی آسنسیو؛ خداحافظی تا ۹ ماه آینده

تگ ها


مصدومیت آسنسیو کهکشانی‌ها اخبار نقل و انتقالات نقل انتقالات رئال مادرید لالیگا فوتبال