تغییر ۱۸۰ درجه ای خطیبی در دربی (عکس)

تیم های تراکتور و ماشین در حالی امروز به مصاف هم می روند که سرمربی فعلی تراکتور، در نیم فصل اول فصل گذشته هدایت ماشین را به عهده داشت....

به گزارش "ورزش سه"، تیم های تراکتور و ماشین سازی امروز دیدار معوقه خود در چارچوب هفته بیست و یکم لیگ برتر فوتبال ایران را در ورزشگاه بنیان دیزل شهر تبریز برگزار خواهند کرد.

تقابل شاگردان رسول خطیبی و علیرضا اکبرپور می تواند جذابیت های بسیاری داشته باشد. رویارویی دو مربی از یک نسل فوتبالی که زمانی به عنوان بازیکن جزو چهره های شاخص فوتبال آذربایجان بودند، روی نیمکت دو تیم، یکی از این جذابیت های دربی امروز خواهد بود.


خطیبی با این تیم توانسته بود تراکتور را در دربی آذربایجان با نتیجه دو بر صفر (گل ها: توکلی و زنده روح) شکست دهد.

رسول خطیبی در حالی امروز تراکتور را برای پیروزی در دربی به زمین می فرستند که فصل گذشته به عنوان سرمربی ماشین سازی، موفق شده بود تراکتور را شکست دهد. این دیدار که در چارچوب هفته چهاردهم لیگ برتر ۹۸-۱۳۹۹ در تاریخ ۱۸ آذر سال ۱۳۹۸ برگزار شد، با پیروزی دو بر صفر شاگردان خطیبی همراه بود.

خطیبی در نیم فصل دوم آن فصل از ماشین سازی جدا و راهی آلومینیوم شد. او پس از لیگ برتری کردن آلومینیوم و گذراندن یک نیم فصل موفق در لیگ برتر به همراه این تیم، در نیم فصل دوم لیگ بیستم روی نیمکت تراکتور نشست و امروز به دنبال کسب پیروزی مقابل تیمی خواهد بود که فصل گذشته هدایت آن را به عهده داشت و موفق شده بود با آن، پیروز دربی آذربایجان شود.

تگ ها


تراکتور ماشین سازی تبریز رسول خطیبی