تغییر ۱۸۰ درجه ای؛ ستاره ناراضی رئال ماندنی شد؟

ایسکو که به نظر می رسید قطعا از رئال جدا خواهد شد ممکن است در نهایت ماندنی شود....

به گزارش "ورزش سه"، ایسکو که از سال ۲۰۱۳ برای این باشگاه بازی می کند و زیر نظر زیدان روزهای خوبی را نیز در مقطع اول حضور این مربی(۲۰۱۶ تا ۲۰۱۸) داشت، فصل گذشته پای ثابت نیمکت بود و از ایده های زیزو کاملا خارج شد.

ماه پیش باشگاه رئال مادرید رسما خبر از جانشینی کارلو آنچلوتی به جای زیدان داد. مربی ایتالیایی بین سال های ۲۰۱۳ تا ۲۰۱۵ نیز سرمربی رئال بود و دقیقا با ورود او بود که ایسکو از مالاگا به رئال پیوست. ایسکو زیر نظر کارلتو روزهای بسیار خوبی را تجربه کرد و طبیعتا از بازگشت کارلتو خوشحال است.

در حالی که چند روز پیش توئیت عجیب باشگاه ناپولی حکایت از انتقال احتمالی ایسکو به ایتالیا می داد اما امروز آاس ادعا کرد که ایسکو حالا ممکن است در رئال بماند و حتی قراردادش نیز تمدید شود.

ایسکو یکی از آماده ترین های تمرینات پیش فصل رئال است و توانسته کارلو آنچلوتی را کاملا راضی کند. او بر خلاف یکی دو فصل گذشته، در بهترین فرم بدنی تمرینات پیش فصل را شروع کرده و از جمله کسانی است که زودتر از همه به کمپ می آید و دیرتر از همه نیز آنجا را ترک می کند.

ایسکو قصد دارد در رئال یا هر تیم دیگری ثابت کند که فوتبالش تمام نشده و می تواند به روزهای اوجش برگردد. او حضور در ترکیب تیم ملی اسپانیا در جام جهانی را نشانه گرفته است.

ایسکو همزمان با آنچلوتی در سال ۲۰۱۳ جذب رئال شد و تا ۲۰۱۵ که کارلتو هدایت کهکشانی ها را برعهده داشت، در ۱۰۶ بازی،۱۷ گل زد و ۲۱ پاس گل نیز داد. او رقبایی چون فده والورده، تونی کروس، لوکا مودریچ، مارتین اودگارد و دنی سبایوس را پیش روی خود می بیند ولی اطمینان دارد که اگر در رئال بماند، می تواند تبدیل به بازیکنی تاثیرگذار زیر نظر کارلتو شود.

تگ ها


ایسکو کارلو آنچلوتی رئال مادرید