تغییر رقابت‌ دروازه‌بانی در سپاهان

در چهارده هفته باقی مانده از رقابت های لیگ برتر و همینطور بازی های آسیایی شاهد رقابت فشرده تری در پست شماره یک سپاهان خواهیم بود....

به گزارش "ورزش سه"، نیم فصل اول برای طلایی پوشان اصفهانی در حالی به اتمام رسید که شاهد حضور مداوم کریستوفر کنت اتریشی در دروازه تیم محرم نویدکیا بودیم. این دروازه بان در تمامی مسابقات لیگ برتر و همینطور دیدار مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی مرد شماره یک سپاهان بود و فقط در دیدار مرحله یک شانزدهم جام حذفی برابر شهرداری اورکی اسلامشهر و سپس ضربات پنالتی مقابل آلومینیوم در مرحله یک هشتم که به حذف سپاهان ختم شد، حجت صدقی فرصت حضور در ترکیب را پیدا کرد.


این در شرایطی بود که با توجه به حساب ویژه محرم نویدکیا روی نیما میرزازاد خیلی ها از این سنگربان به عنوان گلر اصلی طلایی پوشان در پیش فصل نام می بردند، اما دروازه بان فصل گذشته نساجی مازندران در نیم فصل اول پس از کنت و حجت صدقی سنگربان سوم تیم بود.


حالا در نیم فصل نیز معادلات سپاهان در خط دروازه با اضافه شدن رشید مظاهری و جدایی احتمالی نیما میرزازاد تغییر خواهد کرد و اینطور به نظر می‌ آید که رشید مظاهری بتواند به جای کنت به ترکیب اصلی راه یابد و سنگربان اتریشی که نیم فصل خوبی را در ایران تجربه نکرد، به مرد شماره۲ بدل گردد و درنهایت هم این حجت صدقی باشد که به عنوان سنگربان سوم تیم در ادامه مسابقات شناخته خواهد شد. نیما میرزازاد نیز با پیشنهاداتی از سوی برخی تیم ها از جمله صنعت نفت آبادان مواجه شده و باید دید چه سرنوشتی در انتظار این دروازه بان جوان خواهد بود.


امروز سپاهان در دیداری دوستانه به مصاف نساجی مازندران می رود و به نظر می رسد با توجه به زمان باقی مانده کم تا شروع مسابقات این رشید مظاهری باشد که برای هماهنگی بیشتر با خط دفاعی و بازیکنان تیم به ترکیب اصلی راه پیدا کند.

تگ ها


فولادمبارکه سپاهان نیما میرزازاد محمد رشید مظاهری