تغییر زمان تمرین تیم ملی فوتبال

زمان تمرین امروز تیم ملی فوتبال کشورمان در مرکز ملی فوتبال تغییر کرد. به گزارشمدال، تمرین تیم ملی فوتبال کشورمان در روز چ ......

زمان تمرین امروز تیم ملی فوتبال کشورمان در مرکز ملی فوتبال تغییر کرد.

به گزارش مدال، تمرین تیم ملی فوتبال کشورمان در روز چهارشنبه و به دلیل بارش شدید باران از ساعت 15:15 آغاز خواهد شد.

بر همین اساس و بنا بر اعلام کادر فنی تمرین تیم ملی در زمین شماره دو مرکز ملی فوتبال و از ساعت 15:15 آغاز می‌شود و حضور رسانه‌ها برای 20 دقیقه ابتدایی آن آزاد است.

به گزارش تسنیم، زمان تمرین تیم ملی در حالی تغییر کرده است که پیش از این اعلام شده بود این تمرین از ساعت 11:30 صبح آغاز می‌شود. با این حال بی‌برنامگی در تیم ملی همچنان ادامه دارد و به نظر می‌رسد بارش باران نیز بهانه‌ای برای بازی دادن رسانه‌ها شده است، چراکه تمرین دو روز پیش (دوشنبه) هم اعلام شده بود از ساعت 10:30 آغاز می‌شود، اما پس از حضور رسانه‌ها در مرکز ملی فوتبال اعلام شد به دلیل بارش باران تمرین لغو شده و ساعت 15:30 برگزار می‌شود. این در حالی است که تمرین عصر روز دوشنبه با وجود بارش شدید باران برگزار و مشخص شد تغییر دادن ساعت تمرین به دلیل بارش بارانه بهانه‌ای برای بازی دادن به رسانه‌ها بوده است. اتفاقی که امروز هم کمتر از یک ساعت مانده به آغاز تمرین رخ داده و اعلام می‌شود به دلیل بارش باران ساعت تمرین تیم ملی تغییر کرده است.

تگ ها


فوتبال