تغییر زوج خط حمله تراکتور

سرمربی تراکتور در بازی امروز از زوج جدیدی در خط حمله خود استفاده کرده است....

به گزارش "ورزش سه"، تیم تراکتور در حالی امروز به مصاف مس رفسنجان رفته که شاهد حضور زوج جدیدی در خط حمله این تیم هستیم؛ زوجی که در لیگ بیستم در ترکیب اصلی این تیم آن را ندیده بودیم.

سامان نریمان جهان و محمدرضا عباس زاده، یاران خط حمله تراکتور هستند که رسول خطیبی امروز آنها را در ترکیب اصلی تیمش قرار داده است. نریمان جهان که در نیم فصل دوم به تراکتور پیوست در نیمه دوم بازی با سپاهان به میدان آمد و حضور موفقی نیز داشت و یک ضربه پنالتی هم برای تیمش گرفت که این ضربه را پیمان بابایی از دست داد.

خطیبی امیدوار است که زوج امروز خط حمله اش بتواند با گلزنی های خود اولین برد سال ۱۴۰۰ را در لیگ برتر برای تیمش به ارمغان بیاورد. عباس زاده که تا اینجای کار عملکرد خوبی در گلزنی داشته در کنار نریمان جهانی که از سرعت و تکنیک بالایی برخوردار است، می تواند با فراغ بال و موقعیت های بیشتری در این بازی مواجه باشد.

گفتنی است که تراکتور پیمان بابایی را هم روی نیمکت خود دارد و می تواند در صورت نیاز در نیمه دوم از وجود این بازیکن نیز در خط حمله خود بهره ببرد. بابایی در بازی با سپاهان به جای نریمان جهان در کنار عباس زاده، زوج خط حمله تراکتور را تشکیل داده بود.

تگ ها


تراکتور مس رفسنجان