تغییر عقیده رئیس بارسلونا در مورد آینده کومان

رئیس بارسلونا اکنون به این نتیجه رسیده است که تمدید قرارداد رونالد کومان باید در اولویت قرار بگیرد....

به گزارش "ورزش سه"، ۴۰ روز پیش و پس از جلسه هیئت مدیره بارسلونا که با حضور خوان لاپورتا به انجام رسید، در نهایت حکم به ادامه کار رونالد کومان داده شد.

لاپورتا در این رابطه گفت:« اعلام می کنم که پس از چند روز تعمق، در نهایت رای به ادامه کار کومان داده شد. از این بابت خوشحالیم که گفت و گوهای انجام شده در نهایت منجر به نزدیک شدن نظرات و رسیدن به یک نقطه مشترک شد.»

به این ترتیب پس از هفته ها گمانه زنی، کومان فصل بعد نیز به کارش ادامه خواهد داد. او که قرارداد سال دومش مشروط بود، در پایان فصل ۲۲-۲۰۲۱ دیگر تعهدی به بارسا نخواهد داشت ولی طبق ادعای نشریه آرا چاپ بارسلونا، لاپورتا این روزها به فکر تمدید با سرمربی هلندی است.

لاپورتا و مشاورانش معتقدند پس از اینکه در دو سه ماه گذشته کومان به دلیل از دست دادن لالیگا از سوی باشگاه در موضعی ضعیف شده قرار گرفته بود، تمدید قرارداد، بهترین راه برای نشان دادن حمایت از او و بالابردن جایگاهش نزد بازیکنان است.

کومان در اولین سال حضورش در بارسا این تیم را قهرمان کوپا دل ری کرد و در صورت تمدید، بازیکنان بیش از پیش متوجه خواهند شد که باشگاه به سرمربی خود اعتماد دارد.

تگ ها


رونالد کومان فوتبال جهان بارسلونا فوتبال